Блокирај го преземањето на Dash Infinito Mobile Apk за Android [2022]

Дали сакате да го поминете слободното време играјќи уникатна и заразна игра? Ако е така, тогаш можеме да ви ја понудиме најдобрата игра што некогаш сте ја играле. Ви предлагаме да пробате Блокирај го Dash Infinito Mobile Apk на вашиот Android телефон за да можете да уживате во неограничена забава и уживање.

Нема сомнеж дека поминувањето на слободното време на мобилниот е еден од најдобрите и најчестите начини за уживање. Сепак, наоѓањето на најдобрата апликација и игра за играње може да биде доста предизвик. Затоа ние сме тука да помогнеме и да ви ги дадеме сите игри што ви се потребни.

Што е Block Dash Infinito Mobile Apk?

Infinito Block Dash Mobile Apk е апликација за игри на Android што им обезбедува на играчите најзабавната и забавна игра што е достапна. Со оваа апликација, можете да уживате во слободното време со игра базирана на ритам додека се забавувате неограничено на вашиот мобилен или таблет Андроид.

Има многу достапни игри кои обезбедуваат игра со повеќе играчи со различни контролери. Ова значи дека играта ќе биде тешко за некој да ги игра овие игри и затоа повеќето луѓе не сакаат да играат такви игри. Тука сме со уште една опција за вас.

Мобилната игра Block Dash Infinito обезбедува најдобра и наједноставна игра, која не е лесна за играње, но предизвикува зависност за секој играч. Значи, ако сакате да ги истражите сите достапни услуги на 2Д игра, тогаш треба само да останете со нас малку и да се забавувате.

Игра

Голем дел од играта е фокусирана на контролата на блокот, кој треба да го преместите од една точка во друга. Со други зборови, треба да избегнете бројни пречки и судири за време на играта. Ако имате било каков вид на интеракција со пречка, тогаш или ќе изгубите или ќе победите.

Како резултат на тоа, ќе треба да ја стартувате картата од нула, поради што ќе треба да ги чувате блоковите безбедни за да можете да започнете да играте. Ќе има многу различни функции достапни за играчите да ги истражуваат, а вие ќе уживате да го поминувате вашето време истражувајќи ги.

Мапи

Овде ќе најдете широк спектар на мапи, кои ви се достапни за играње. Секоја карта што можете да ја играте овде е неверојатно тешка за секого, но можете да уживате во играњето овде и да се забавувате. Значи, истражувајте бескрајни нивоа со различни мисии и имајте неверојатно искуство со игри!

Можете да најдете некои од најдобрите колекции на услуги преку платформата, кои можете да ги истражувате и да се забавувате поминувајќи го вашето квалитетно време. Најдете некои од најдобрите колекции на мапи низ платформата, до кои секој може лесно да пристапи и да ужива во поминувањето на времето.

Прилагодување

Дали сте заинтересирани да го приспособите вашиот блок и да го направите привлечен? Ако одговорот е да, тогаш тука можете да добиете голем број алатки за прилагодување кои ќе ви овозможат да го направите токму тоа. Со користење на овие алатки, можете лесно да ја прилагодите структурата на блокот, бојата, дизајнот и многу други опции на вашиот блок.

Време е денес да го преземете Block Dash Infinito Mobile Download, за да уживате во бескрајна забава. Овде ќе најдете некои од најдобрите и лесни за употреба контроли, кои секој може да ги користи. Значи, ако барате бескрајна забава, тогаш оваа игра е за вас.

Ви покажав само неколку од карактеристиките на играта, но има уште многу што можете да ги откриете откако ќе ја преземете играта и почнете да ги користите сите услуги што ви се достапни. Значи, ако сакате да ги добиете сите овие функции, тогаш треба да ја преземете играта и да започнете да ја играте.

Постојат повеќе слични игри достапни на нашата веб-страница за сите вас. Значи, ако сакате да добиете слични повеќе апликации, тогаш можете да се обидете Аркада на тигар Уредник на GDPS. И двете од овие се доста популарни достапни игри, кои можете да ги играте.

стан Детали

ИмеБлокирај го Dash Infinito Mobile
големина57.58 MB
верзијаv2.2
Име на пакетотcom.robtopx.geometryjumplite
СоздавачИгри со RobTop
категоријаигри/Аркада
Ценаслободен
Потребна е минимална поддршка4.0 и над

Снимките на екранот на апликација

Како да преземете Block Dash Infinito Mobile Android?

За да имате неограничена забава и да уживате во трошењето на вашето време, тогаш можете да ја преземете датотеката Apk и да уживате. Бесплатен е и има многу функции до кои можете лесно да пристапите и да ги користите. Значи, препорачливо е да го преземете Apk ако сакате да уживате во него.

Добивањето на Apk од оваа страница воопшто не треба да претставува никакви проблеми. Едноставно пронајдете го копчето за преземање, кое е дадено на врвот и на дното на страницата. Направете едно допирање на него и почекајте неколку секунди, а процесот на преземање ќе започне автоматски.

Главни карактеристики

 • Бесплатно преземање и играње
 • Најдобра аркадна игра
 • Бескрајни мисии
 • Мазни и едноставни контролори
 • Геометрија игра најнова верзија
 • Нова игра со премиум карактеристики
 • Нема реклами од трета страна
 • Отклучете повеќе нивоа
 • Пронајдете други играчи
 • Скок и цртичка
 • Создадете нови високи оценки
 • Прелистувач
 • Лесен интерфејс
 • Атрактивна и креативна графика
 • Едноставно и лесно за играње
 • Многу повеќе

Најчесто поставувани прашања

Можеме ли да играме Block Dash Infinito Mobile Apk на мобилен?

Да, можете да ја добиете играта Apk.

Можеме ли да преземеме датотека Block Dash Infinito Apk од Google Play Store?

Не, infinito изданието не е достапно во Play Store, но директната врска за преземање можете да ја добиете на оваа страница

Како да инсталирате Apk-датотеки од трета страна на телефони со Android?

За процесот на инсталација, овозможувате „Непознати извори“ од безбедноста на поставките на Android и инсталирајте го преземениот Apk.

Завршни зборови

Поради тоа што Block Dash Infinito Mobile Apk е достапен на вашиот уред со Android, имате пристап до голем број функции во кои ќе можете лесно да уживате и да ги истражувате. Значи, ако сакате малку да се забавувате, тогаш преземете ја датотеката Apk од врската за преземање дадена подолу.

Превземи линк

Оставете коментар