Преземи My Mini Mart Apk за Android [2022 Ново]

Дали сте заинтересирани да играте едноставни и лесни игри на Android? Имате среќа затоа што ве опфативме со најдобрата и најневеројатната апликација за игри за вас, која е едноставна за користење и забавна за играње. Корисниците ќе најдат некои од најдобрите и најзаразните игри во Мојот Mini Mart Apk.

Постојат бројни видови игри достапни за корисниците на Android за играње, до кои можете лесно да пристапите и да уживате. Поголемиот дел од овие игри може да биде тежок за играње, поради што играчите не сакаат да ги играат. Така, ние ви нудиме алтернатива.

Што е My Mini Mart Apk?

Во оваа акциона игра за Android наречена My Mini Mart Apk за Android, ќе добиете пристап до некои од најдобрите услуги, до кои можете лесно да пристапите и да уживате. На играта што ќе ја играте се врти околу вас водење на самопослуга на вашиот уред со Android.

Во играта My Mini Mart, има стотици функции достапни за вас. Се работи за водење бизнис и на почетокот може да се соочите со некои тешкотии, но со текот на времето ќе можете да ги надминете. Тоа е навистина забавна игра, која има многу функции достапни за неа.

Игра

Постојат два аспекти кои се доста важни за водење на овој бизнис. Оваа игра започнува со мал број ресурси, кои можете да ги искористите за да заработите повеќе пари, но сè уште не е тоа. За жал, треба сами да управувате со целиот бизнис, што може да биде предизвик за вас.

Како резултат на тоа, треба да започнете со едноставно управување со вашите производи во трговскиот центар, кои ќе можете лесно да ги продавате. Повеќето луѓе ќе дојдат во вашиот трговски центар за да купат неколку видови работи, кои ќе можете да ги обезбедите во тоа време за да заработите повеќе пари без никакви проблеми.

на 2Д игра обезбедува некои од најдобрите и едноставни системи за контрола за корисниците, кои сите ќе работат на чешми. Значи, треба да направите допири и влечења за движење на ликот овде. Откако ќе се воспостави вашиот модерен Mini Mart, тогаш можете да ангажирате повеќе луѓе за да го поделат обемот на работа.

Задачи

Меѓу многуте функции што им се достапни на корисниците, ќе откриете дека проширувањето на вашиот бизнис е една од најважните задачи. Ова значи дека ќе треба да додадете повеќе компоненти и производи, за да можете да заработите повеќе пари од вашиот онлајн бизнис во вашиот сопствен Mini Mart.

Апликацијата е една од најдобрите платформи за вас ако уживате во игрите и уживате да го поминувате вашето време со семејството и пријателите. Преземете ја апликацијата и уживајте во неверојатните функции достапни за вашиот уред со Android за играње и корист од вашето квалитетно време со вашите пријатели.

Ќе биде вредно вашето време да го преземете My Mini Mart на вашиот уред со Android за да ги искористите сите овие функции. Големината на апликацијата е прилично мала во споредба со онаа на услугите што ги обезбедува. Така, ќе се забавувате поминувајќи време на платформата.

Имаме повеќе слични игри, со кои исто така можете да играте и да се забавувате. Значи, ако сакате да добивате повозбудливи игри на вашиот уред со Android, тогаш добијте Дождлива соба на поткровје Apk Downhill Smash Apk. И двете од овие се доста неверојатни достапни игри за Android.

стан Детали

ИмеМојот Мини Март
големина77.88 MB
верзијаv1.15.3
Име на пакетотcom.KisekiGames.smart
СоздавачСуперсонични студија ООД
категоријаигри/акција
Ценаслободен
Потребна е минимална поддршка5.0 и над

Снимките на екранот на апликација

Како да го преземете My Mini Mart Android?

Ќе го споделиме со вас најбрзиот начин за преземање на датотеката Apk на играта, за да не треба да се грижите за тоа. Ќе ви ја обезбедиме процедурата за преземање што ќе ви го олесни преземањето на апликацијата на вашиот уред со Android со најновата верзија.

Првото нешто што треба да направите е да го пронајдете копчето за преземање, кое може да се најде на врвот или на дното на оваа страница, а откако ќе го пронајдете копчето, треба да го допрете еднаш. Процесот на преземање ќе започне автоматски откако ќе го допрете копчето.

Главни карактеристики

 • Бесплатно за преземање и употреба
 • Најдобра платформа за игри
 • Едноставна и лесна игра
 • Висококвалитетна 2Д графика
 • Интересен синџир на Mini Mart
 • Mod Apk Неограничени пари без реклами
 • Проширете го бизнисот и заработете повеќе
 • Релаксирачко, но предизвикувачко патување
 • Неограничени пари и бесплатен шопинг
 • Одгледувајте органски растенија
 • Промовирајте развој и додајте нови продавници
 • Исклучително погодно со повеќе работници
 • Интерфејсот е лесен за корисниците
 • Не е достапен Mini Mart Mod Apk
 • Реклами со придобивки
 • Достапни се повеќе задачи
 • Многу повеќе

Најчесто поставувани прашања

Како да го проширите бизнисот во играта MY MINI Mart?

Искористете ги вашите пари и додајте повеќе производи за да го проширите вашиот бизнис.

Можеме ли да ја играме играта со пријателите?

Не, играта не нуди игра со повеќе играчи.

Како да инсталирате Apk-датотеки од трета страна на телефони со Android?

Треба да овозможите „Непознати извори“ од безбедноста на поставките на Android.

Завршни зборови

Постојат многу различни видови игри што можете да ги играте на вашиот уред со Android, па ако сте гејмер кој сака да поминува време играјќи игри, тогаш дефинитивно треба да го испробате My Mini Mart Apk. Можете да ја преземете оваа игра од врската за преземање подолу и да се забавувате играјќи ја.

Превземи линк

Оставете коментар