Преземање на OMORI Mobile Apk за Android [Ново]

Одлично време е да ве запознаам со нов тип на игра што го олеснува играњето и уживањето. Ако сте подготвени да ги истражите сите прекрасни карактеристики, тогаш време е да преземете ОМОРИ Мобилен Забавувај се. Можете да уживате во широк спектар на функции.

На корисниците им се достапни неколку типови функции, кои секој може лесно да ги добие и користи. За да добиете максимална забава од играта, се препорачува да останете со нас. Најдете ги сите информации за играта подолу и забавувајте се многу.

Што е мобилна игра OMORI?

OMORI Mobile е игра со улоги за Android, која обезбедува најдобрите и најуникатните услуги за игри за играчите. Овде ќе добиете реални карактеристики за игри со уникатни приказни и игра, кои ќе ги добиете со оваа неверојатна апликација.

На корисниците им се достапни различни типови функции, со кои тие можат да истражуваат и да се забавуваат. Иако официјалната игра беше објавена во 2020 година, ова издание беше достапно само на ограничени конзоли за игри, кои не вклучуваа уреди со Android.

Значи, има некои од најдобрите и голем број Android гејмери, но играњето на оваа игра не би требало да им биде тешко. Затоа, ќе споделиме некои од популарните уреди кои ја поддржуваат оваа игра и можете да уживате додека ја играте.

 • тек
 • Nintendo Префрли
 • PS4
 • XBOX
 • Многу повеќе

Ова се некои од најдобрите уреди за конзоли за игри, кои го поддржуваат ова Игри. Но, ние сме тука со OMORI Apk за сите вас, кој неодамна беше развиен. Тоа е развиено издание засновано на обожаватели, кое нуди повеќе функции од официјалната игра.

Овде ќе добиете повеќе типови на функции кои можете лесно да ги истражите и да се забавувате поминувајќи малку време со вашите најблиски. Апликацијата е дизајнирана специјално за играчите да искусат уникатна игра на нивните уреди со Android и да се забавуваат.

Игра

Оваа игра е заснована на приказна за момче на кое му е потребна ментална помош. Значи, ваша задача е да му помогнете на момчето да ги надмине своите стравови и нервози, кои се доста важни за играта. Имате пристап до некои од најголемите збирки на резултати што ви се достапни.

Во оваа игра со улоги, ќе треба да го водите момчето низ чудни ситуации, преку кои ќе може да води подобар живот. Меѓутоа, ако сакате да тргнете по лош пат, тогаш ќе мора да се справите со релативните последици.

Имајќи го кажано тоа, во оваа игра ќе можете да пристапите до повеќе типови на функции. Во играта има различни настани, со кои можете да истражувате и да се забавувате. Забавувајте се со играта и уживајте во неа колку што можете повеќе.

За да ги надмине анксиозноста, стравовите и другите проблеми, тој мора да може да најде едноставни решенија, кои ќе му помогнат лесно да ги надмине анксиозноста, стравовите и другите проблеми. Ако не успее да ги надмине овие прашања, тогаш крајот ќе биде доста вознемирувачки.

Овде можете да најдете некои од најуникатните колекции на завршетоци, со кои можете лесно да ги истражувате и да се забавувате. Затоа, ако сте спремни да се забавувате, тогаш ова е најдобрата опција за вас. Можете да ги откриете сите неверојатни карактеристики и да се забавувате со нив.

OMORI нуди широк спектар на содржини за своите корисници, со кои тие можат да истражуваат и да се забавуваат. Ако барате повозбудливи карактеристики на играта, тогаш треба да преземете OMORI на вашиот уред со Android и да ги проверите сами.

Можеби судбината ќе одлучи за иднината во играта, која можете да ја доживеете. Затоа, уживајте во чудниот свет со шарени пријатели. Нема достапни содржини за дискреција на гледачите, до кои можете да пристапите и да се забавувате

Имаме повеќе слични игри достапни овде, во кои можете да играте и да уживате. Значи, ако сте спремни да играте повеќе слични игри, тогаш треба да се обидете Garena Moonlight Blade Кулата на фантазијата Apk. И двете се доста популарни достапни игри, со кои можете да играте и да се забавувате.

стан Детали

ИмеОМОРИ Мобилен
големина2.31 MB
верзијаv1.0
Име на пакетотcom.omorimobile.lust
СоздавачLustProject
категоријаигри/Играње улоги
Ценаслободен
Потребна е минимална поддршка4.2 и над

Снимките на екранот на апликација

Како да преземете OMORI Android?

Ако сакате да ја преземете датотеката Apk, тогаш ние сме тука со најбрзиот процес на преземање за сите вас. Значи, не треба повеќе да пребарувате на интернет и да го трошите вашето време. Најдете го копчето за преземање на оваа страница и лесно преземете го Apk.

Копчето за преземање е дадено на врвот и на дното на оваа страница. Откако ќе го пронајдете копчето, тогаш треба да направите едно допирање на него и да почекате неколку секунди. Процесот на преземање наскоро ќе започне автоматски откако ќе се направи допир.

Главни карактеристики

 • Преземете и играјте бесплатно
 • Најдобра игра за играње улоги
 • Едноставно и лесно за играње
 • Лесен интерфејс
 • Светла трепкачка слика
 • Уникатна игра
 • Повеќе завршетоци
 • Единствена графика
 • Едноставни и мазни контролери
 • Многу повеќе

Најчесто поставувани прашања

Дали играта OMORI е достапна на мобилен телефон?

Да, на оваа страница ќе ја најдете најновата верзија на OMORI Mobile Edition.

Можеме ли да преземеме OMORI Mobile од Google Play Store?

Не, датотеките Apk од трета страна не се достапни на Play Store.

Како да инсталирате OMORI Mobile на телефон со Android?

Треба да овозможите „Непознати извори“ од поставките на Android Securit и да инсталирате апликации.

Завршни зборови

Тука се најдобрите и најуникатните игри за сите вас, во кои можете да играте и да уживате. Значи, ако сакате да истражувате повеќе, тогаш преземете го OMORI Mobile на вашиот уред со Android. Преземете го Apk од врската за преземање подолу и уживајте.

Превземи линк

Оставете коментар