Преземете Whatsmock Pro Apk за Android [Нова 2022 година]

Ако сакате да се шегувате со вашите пријатели, тогаш ние сме тука да ви помогнеме со апликацијата за Android позната како Whatsmock Pro Apk. Тоа е лажна апликација за разговор за Android која ви овозможува да направите лажен разговор WhatsApp. Создадете лажен разговор WhatsApp за вашите пријатели и семејството за да ги шегувате.

Апликацијата WhatsApp е една од најпопуларните платформи за социјални медиуми што се користи за комуникација и споделување. Нуди многу функции кои го олеснуваат споделувањето на вашите идеи, емоции и активности на пример. Апликацијата ви овозможува да ги споделувате вашите видеа, аудио датотеки, слики и текстови.

Користејќи ја оваа апликација, можете да креирате лажен разговор на ист начин како што би го направиле тоа со WhatsApp. Апликацијата содржи различни функции, кои ви овозможуваат секој лажен разговор да изгледа пореален од кога било досега. Подолу ќе ги опишеме сите тие карактеристики детално.

Значи, ако сакате да ја користите оваа апликација, тогаш веруваме дека треба да знаете малку повеќе за неа. Поради ова, ќе ги споделиме сите функции и услуги што ги нуди оваа апликација. Треба само да останете со нас и да дознаете повеќе за оваа апликација.

Преглед на Whatsmock Pro Apk

Станува збор за Android апликација, која е развиена од Playfake. Го обезбедува најдоброто реален лажен систем за разговор што ги прави сите збунети. Овозможува пристап до оваа апликација, што значи дека можете да дизајнирате сопствен систем според вашата спецификацијаs.

Тоа е првиот чекор за создавање контакти. Треба да креирате контакти со внесување на соодветни информации. Whatsmock Pro App има можност да го промени корисничкото име. Корисничкото име може да се смени во секое време. Може да се додаде и делот за лажниот контакт.

Активираниот статус е исто така достапен, преку кој можете да направите промени во активноста како онлајн, пишување, време или можете да го приспособите. Овозможува пристап за додавање или менување на приказ на слики на други контакти.

Сите овие се сосема уникатни достапни функции, до кои секој може лесно да пристапи. Значи, ако сакате да добиете подобро искуство со социјалните медиуми, тогаш треба да ја добиете оваа неверојатна апликација и да се забавувате неограничено.

Значи, ајде да знаеме за карактеристиките на конверзија. Откако договорот е подготвен, можете да направите лажна конверзија. За да го направите тоа, само треба да го отворите контактот и да започнете разговор. Главната работа се контролите. Whatsmock Mod Apk нуди две стрелки со таблата за пишување.

Десната стрелка претставува дека сакате да ја испратите пораката до другата личност, а левата стрелка ќе ја прими пораката од друго лице. Преку овој метод, можете да создадете лажен разговор помеѓу две лица.

Мобилните комуникации исто така обезбедуваат функции за споделување медиумски датотеки, додавање статус и многу повеќе. Можете да истражувате повеќе во оваа апликација, бидејќи почнавте да ја користите оваа апликација. Значи, преземете Whatsmock Pro Apk и почнете да се шегувате со вашите пријатели со лажни разговори. Лажниот разговор овозможува датотеката Apk да обезбеди неограничена забава на вашиот телефон со Android.

Дали е безбеден за употреба?

Користењето на која било Apk-датотека од трета страна не е целосно безбедна за корисниците, па затоа ви препорачуваме да пристапите до достапните функции на лажна сметка. Користете лажна сметка за да ги истражите сите достапни функции.

Ако сте задоволни со достапните услуги, тогаш користете ја официјалната сметка за да пристапите до достапните услуги. Ако сакате да истражувате повеќе слични услуги, тогаш можете да истражите повеќе слични апликации.

стан Детали

ИмеWhatsMock на
големина15.65 MB
верзијаv1.9.5
Име на пакетотcom.applylabs. whatsmock.bree
СоздавачПлејфајк
категоријаапликации/Забава
Ценаслободен
Потребна е минимална поддршка4.4 и горе

Клучни карактеристики на апликацијата

Постојат тони одлики за да ги воодушевите вашите пријатели. Некои од карактеристиките се споменати во горниот дел, но има повеќе отколку што можете да откриете. Toе споделиме некои од главните карактеристики на Whatsmock Pro со сите вас во списокот подолу.

 • Бесплатно за преземање и употреба
 • Неограничено создавање лажен профил
 • Функција за видео и аудио повик
 • Контролирајте го статусот на сите контакти
 • Интерфејс лесен за корисници
 • Направете лажен профил
 • Добијте Whatsmock Pro Prank Chat
 • Добијте лажни контакти за да креирате реални исмејувања
 • Добијте лажни разговори за разговор
 • Најдобра апликација за пораки
 • Направете Whats Prank контакти
 • Лажни повици и испраќање статусно видео
 • Додадете лажен статус и радио систем за телефонија
 • Шега за разговор Mod Safe
 • Испрати лажен разговор
 • Микрофонот на уредот се користи за дневници на повици
 • Најновата верзија поддржува снимање аудио
 • Без реклами
 • Емоџи и налепници се достапни
 • Светло и темно режим
 • Споделување медиуми и примање видео повици
 • Многу повеќе

Снимките на екранот на апликација

Имаме друга апликација за пораки за вас, се надеваме дека ви се допаѓа.

НГ WhatsApp

Како да ја преземете Apk?

Официјалната верзија не е достапна на Google Play Store, но ние ќе ја споделиме. Значи, само пронајдете го копчето за преземање, што е достапно на горниот и долниот дел од оваа страница. Допрете на копчето за преземање и почекајте неколку секунди, преземањето ќе започне автоматски.

Најчесто поставувани прашања

Можеме ли да направиме лажен разговор со помош на Mod Apk за шега за разговор?

Да, можете да правите лажни разговори и да се забавувате неограничено користејќи ја мод верзијата.

Можеме ли да ја преземеме апликацијата WhatsMock Prank Chat од Google Play Store?

Не, датотеките Apk од трета страна не се достапни на Play Store.

Како да инсталирате Apk-датотеки од трета страна на телефони со Android?

Треба да овозможите „Непознати извори“ од безбедноста на поставките на Android.

Заклучок

Whatsmock Pro Apk е најдобрата апликација за шега на вашите пријатели. Значи, преземете ја оваа апликација и започнете да се забавувате. За повеќе неверојатни апликации, продолжете да ја посетувате нашата веб-страница.

Превземи линк

Оставете коментар