Партнер за испорака на Zomato Apk преземање за Android [заработка]

Најчестиот проблем во нашата ера е наоѓањето работа. Затоа ја имаме најдобрата апликација за вас. Добијте работа за инстант доставувач и заработете пари. Партнер за испорака на Зомато Преземете за Android и добијте пристап до сите услуги.

Околу нас владее пандемија, така што наоѓањето работа е доста тешко за секого. Повеќето луѓе останаа без работа минатата година и е доста тешко да се заработат пари. Затоа, ние сме тука да ви го обезбедиме најдобриот и наједноставниот метод за заработка на пари преку Интернет.

Што е партнер за испорака на Зомато?

Zomato Delivery Partner Apk е Android апликација специјално дизајнирана за луѓе кои сакаат да бидат дел од услугата за испорака на Zomato. Постојат различни позиции достапни за корисниците, на кои можете лесно да се придружите и веднаш да започнете да работите за Zomato.

Ако не сте запознаени со Zomato, тогаш сакаме да споделиме што е тоа и зошто е толку корисно за сите нас. Тоа е онлајн платформа, која ја има најголемата колекција на ресторани во Индија. Тој нуди најбрза услуга за испорака во сите различни градови во земјата.

Има повеќе од милиони активни корисници кои ја користат оваа апликација за да нарачаат храна преку Интернет. Достапни се различни менија со различни избори. Така, сите тие може лесно да се нарачаат преку апликацијата и да се испорачаат на вашата адреса за испорака доделена.

Оттука, ја развивме оваа апликација, која е платформа која нуди можности за работа на барателите на работа ширум светот. Исклучително е едноставен за користење и може да му пристапи секој. Момците за испорака можат да добијат работа со скратено или со полно работно време веднаш штом ќе завршат неколку барања.

на Апликација за заработка обезбедува најдобри и најпријателски услуги, во кои можете да го поставите вашиот распоред според вашето расположение. Постојат повеќе функции достапни за корисниците, кои можете лесно да ги истражувате во апликацијата и да уживате.

Работно време

Чест проблем за секоја работа е тајмингот, но тука не треба да се грижите за тоа. Во слободното време можете лесно да ги испорачате работните часови, а нема да морате да се грижите дека ќе доцните ниту на другата работа. Доставете храна овде нема да влијае на која било друга работа што можеби ја имате.

Кога е извршен директор за испорака, мора да го доставите што е можно поскоро. Корисниците на Zomato Commented ќе добијат дополнителни бонуси. Можете исто така да заработите со препораки и да освоите бонус за упатување. Лицето ве информира за деталите за нарачката до кои треба да пристапите. Користете приватна порака за да контактирате и да добиете дополнителни информации.

плаќање

Исто така, услугата за неделни плаќања е прилично едноставна и лесна. Партнерите за испорака можат лесно да го поврзат е-паричникот или сметката за онлајн банкарство со оваа апликација. Откако ќе заврши процесот на поврзување на сметката, ќе почнете да примате плаќања.

Не треба да се грижите дали ќе најдете сметка за вашата плата, или дали ќе имате било какви други проблеми, бидејќи системот е активен и брз, кој е способен да нуди инстант услуги за корисниците на интернет. Затоа, не треба да се грижите за вашата плата или други парични прашања.

Потребно

Откако ќе заврши процесот на регистрација, ќе можете да започнете да работите и да заработувате пари со сите достапни функции и услуги кои се достапни само за индиските корисници. Сепак, ќе треба да го доставите процесот на регистрација со сите потребни информации.

Ако не сте индиски државјанин, тогаш можеби немате пристап до услугите. Значи, ќе споделиме некои слични апликации, кои нудат повеќе работни места за корисниците. Земи Апликација за работа во Кормо Унија со скратено работно време, ова се доста популарни апликации за заработка.

стан Детали

ИмеПартнер за испорака на Зомато
големина24.90 MB
верзијаv9.8.4
Име на пакетотcom.zomato.испорака
СоздавачЗомато логистика
категоријаапликации/Храна и пијалоци
Ценаслободен
Потребна е минимална поддршка5.0 и над

Снимките на екранот на апликација

Како да ја преземете датотеката Apk?

Апликацијата е достапна на Google Play, но ако имате проблем со преземање на датотеката Apk, тогаш не грижете се. Тука сме со најдобро решение за сите вас, преку кое секој може лесно да ја добие датотеката Apk на својот уред со Android.

Само пронајдете го копчето за преземање, кое е дадено на горниот и долниот дел на оваа страница. Откако ќе го пронајдете копчето за преземање, потоа допрете го и почекајте неколку секунди. Преземањето наскоро ќе започне автоматски по допирот.

Главни карактеристики на апликацијата

 • Бесплатно за преземање и употреба
 • Најдобра платформа за вработување
 • Добијте работа со скратено или полно работно време
 • Флексибилен тајминг за работа
 • Неделни услуги за плаќање
 • Едноставна и лесна за употреба
 • Најдобар блогер за храна
 • Добијте еден корисник во исто време
 • Неделно плаќање директно на банкарска сметка
 • Најдете работа низ цела Индија
 • Флексибилни работни часови
 • Не поддржува реклами
 • Интерфејсот е лесен за корисниците
 • Многу повеќе

Најчесто поставувани прашања

Дали Зомато покрива случајно и медицинско осигурување за работниците за испорака?

Да, компанијата нуди осигурување од 3 Лак за работниците.

Можеме ли да преземеме Zomato Delivery Partner Carries Apk од Google Play Store?

Да, но корисниците наидуваат на преземање на апликацијата од Play Store.

Како да инсталирате Apk-датотеки од трета страна на телефони со Android?

Треба да овозможите „Непознати извори“ од безбедноста на поставките на Android.

Завршни зборови

Партнер Zomato Delivery Android е најдобрата платформа за луѓе и студенти, кои сакаат да заработат малку пари. Момци, можете да започнете да работите на оваа платформа и да заработите џепарлак без проблем.

Превземи линк

Оставете коментар