Shkarkimi i Adobe Premiere Pro Apk për Android [Edicioni 2022]

Nuk ka dyshim se Adobe është një emër i lidhur me botën në internet që ofron zgjidhje të shkëlqyera softuerike për ne. Adobe Premiere Pro APK është që ju të filloni të krijoni dhe redaktoni përmbajtje video direkt në pajisjen tuaj celulare Android ose tabletin, menjëherë.

Nuk ka dyshim se Adobe Premiere është një zgjedhje kryesore për të gjithë redaktorët profesionistë të videove në industrinë e kompjuterave. Me veçoritë e tij të shumta, opsionet e detajuara dhe lirinë për të personalizuar, ky softuer është shumë i popullarizuar tek ata që krijojnë përmbajtje video.

TANI, ata kanë lëshuar versionin e softuerit për përdoruesit e celularëve Android, në mënyrë që të mund ta instaloni aplikacionin në smartphone tuaj. Aplikacioni është plotësisht falas për t'u përdorur dhe mund të shkarkohet falas nga faqja jonë e internetit. Lexoni më shumë rreth aplikacionit më poshtë.

Çfarë është Adobe Premiere Pro Apk?

Adobe Premiere Pro Apk është një aplikacion Android për redaktimin e videos, i cili ofron disa nga mjetet më të fuqishme dhe më të avancuara për të redaktuar videon tuaj. Aplikacioni është krijuar për t'u siguruar lojtarëve të gjitha mjetet e nevojshme të redaktimit për të pasur një përvojë shumë më të këndshme.

E di që ka shumë lloje aplikacionesh të disponueshme për përdoruesit, të cilat ofrojnë shërbime të ndryshme për përdoruesit. Kështu që sot, ne do t'ju ofrojmë një nga aplikacionet më të njohura që vjen me veçori të nivelit të lartë për të gjithë ju.

Me prezantimin e programit të redaktimit të videove Adobe për macOS dhe Windows, nuk ka dyshim se ai është ndër programet më të njohura të redaktimit të videove. Kështu, miliona fansa kënaqen duke bërë ndryshime të ndryshme dhe duke u argëtuar pafund duke kaluar kohën e lirë duke e përdorur atë.

Adobe For Mobile

Duke thënë këtë, sot ne do t'ju ofrojmë edicionin celular të Adobe për të gjithë ju, i cili përfshin disa nga veçoritë më të mahnitshme dhe emocionuese për përdoruesit. Ka shumë veçori që janë të disponueshme për përdoruesit dhe çdokush mund t'i qaset lehtësisht.

Është një aplikacion shumë interesant që ka disa nga koleksionet më të mira dhe më të mëdha të shërbimeve që u ofron përdoruesve. Pra, nëse doni të dini për të gjitha këto karakteristika emocionuese, ju rekomandojmë që të qëndroni me ne dhe të eksploroni të gjithë informacionin që ju ofrohet.

Përmbajtja e videos është bërë një aspekt i rëndësishëm i botës në internet. Në këtë botë në internet, njerëzit po kënaqen duke bërë rregullisht lloje të ndryshme ndryshimesh në përmbajtjen e tyre video. Ka disa lloje të ndryshme ndryshimesh që mund të bëni në përmbajtjen tuaj të videos çdo ditë.

Si rezultat, pavarësisht nëse jeni një krijues profesionist i përmbajtjes, një yll i mediave sociale ose një përdorues i përgjithshëm, ndarja dhe krijimi i videove janë bërë një nga gjërat më themelore që ne jemi në gjendje të bëjmë për të siguruar praninë tonë në internet.

Si rezultat, krijimi i videove tërheqëse, tërheqëse, unike dhe në trend është diçka që të gjithë duan të bëjnë. Adobe Premiere Pro për celularë është pikërisht ajo që po kërkoni. Këtu do të merrni disa nga veçoritë më të mira që do ta bëjnë videon tuaj të duket moderne dhe tërheqëse.

Tools

Është një fakt i njohur se ekzistojnë disa nga mjetet më të mira të nivelit të avancuar për lojtarët, të cilat mund të përdoren për të bërë një sërë ndryshimesh, sipas nevojave të tyre. Nëse jeni të interesuar të dini më shumë rreth të gjitha veçorive të disponueshme, ju lutemi qëndroni me ne dhe hetoni informacionin përkatës.

Filtrat dhe efektet

Do të gjeni disa nga koleksionet më të mira dhe më të mëdha të filtrave, të cilët mund t'i përdorni për të modifikuar fotot tuaja dhe me të cilat mund të argëtoheni. Aplikacioni Video Editing ofron disa nga filtrat më të mirë dhe më të avancuar të nivelit, përmes të cilëve do të mund të keni përvojë të pakufizuar të redaktimit.

Për më tepër, ka disa efekte shtesë të disponueshme në lojë që ofrojnë veçori emocionuese për lojtarët dhe i lejojnë ata ta bëjnë përmbajtjen e tyre më interesante për shikuesit. Nëse përdorni efekte të avancuara, përmbajtja juaj lehtë mund të bëhet më tërheqëse për shikuesit tuaj. 

Audio

Përveç kësaj, ka edhe veçori të redaktimit audio që janë në dispozicion për përdoruesit, gjë që u mundëson atyre të modifikojnë audion e çdo videoje. Me ndihmën e këtij aplikacioni të mahnitshëm, përdoruesit mund të modifikojnë video duke shtuar ose hequr muzikë në sfond me vetëm një trokitje.

Ky aplikacion është një mjet i mahnitshëm që ju lejon të hiqni muzikën në sfond dhe ta ndryshoni atë në të njëjtën kohë. Ai u ofron përdoruesve të tij një mënyrë të thjeshtë për të shtuar lloje të ndryshme muzike në sfond për të krijuar një përvojë unike redaktimi.

Dyqan i integruar

Në këtë aplikacion do të gjeni një koleksion të disa prej artikujve më të mirë të produkteve në dyqan, të cilat përdoruesit mund t'i blejnë në përputhje me kërkesat e tyre dhe t'i shijojnë. Pra, nëse dëshironi të keni një përvojë krejtësisht unike të lojërave dhe të shijoni kalimin e kohës, ky aplikacion është për ju.

Mund të krijoni përmbajtjen tuaj duke përdorur këtë aplikacion, të bashkoni klipe të ndryshme, të shtoni tranzicione mahnitëse, të bashkëngjitni muzikë në sfond ose të bëni një shfaqje të fotografive nga një mbledhje e fundit e kolegëve tuaj. Ju gjithashtu mund të bëni një shfaqje të fotografive nga një mbledhje e fundit shoqërore e miqve ose të afërmve tuaj.

Ju patjetër do të bëni një video mahnitëse në fund të projektit tuaj të krijimit të videove duke përdorur këtë aplikacion, që do të thotë se të gjithë miqtë tuaj do të mbeten të impresionuar nga aftësitë tuaja për të bërë video. Ka koleksionin më të mirë të veçorive për të zgjedhur.

Mund të merrni lehtësisht mijëra pëlqime, shpërndarje dhe komente nga ndjekësit tuaj në mediat sociale; ruani kujtimet për përdorim në të ardhmen me familjen tuaj. Krijoni diçka të mahnitshme për miqtë tuaj për të folur në mbledhjen tuaj të ardhshme duke përdorur këtë aplikacion në telefonin tuaj.

Adobe Premiere Pro APK për Android ju lejon të kryeni të gjitha këto detyra duke përdorur kamerën e telefonit tuaj. Prandaj, nuk keni nevojë të shqetësoheni për më vonë, sepse do të merrni reagime të shkëlqyera nga njerëzit me të cilët ndani videot tuaja.

Detaje të APK-së

EmërAdobe Premiere Pro
Versionv4.11.16.14368.GP
Masat84.12 MB
ZhvilluesKorporata KineMaster
Emri i Paketuesitcom.streaming.app.kinemasterfree
KategoriaApps/Luajtësi i videove dhe redaktorët
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Mbi

Karakteristikat e Adobe Premiere Pro APK

Sa kënaqësi do të ishte të përfitonit nga ky aplikacion që është krijuar për redaktuesit ekspertë të videove për të krijuar video të mahnitshme? Me këtë APK, ju patjetër do të prodhoni diçka që askush nuk mund ta injorojë.

Një nga karakteristikat e shumta të këtij aplikacioni, që mund t'ju ndihmojë të arkivoni qëllimin, është numri i veçorive që mund të përdorni. Shpresojmë, me një përpjekje të madhe, ju mund të bëheni personi i parë që familja dhe miqtë tuaj mendojnë kur bëhet fjalë për redaktim.

Ky mjet profesional i redaktimit të videove vjen me dhjetëra efekte, shtresa, muzikë, ngjitëse, tranzicione dhe shumë veçori të tjera që jeni të lirë t'i përdorni. Në këtë version të modifikuar të këtij programi, ju do të merrni falas të gjitha veçoritë pro.

Disa nga veçoritë e mahnitshme që zbukurojnë punën e aplikacionit Adobe Premiere Pro në formën APK përfshijnë:

 • Përdorim falas, i pakufizuar
 • 100% duke punuar
 • Efektet e stilit të animimit dhe tranzicionit falas
 • Opsion për tu shpërndarë në mediat sociale
 • Një koleksion i madh ngjitësish
 • Edit videoklipe dhe video online
 • Shtoni muzikë ose skedar zëri
 • Filtra premium dhe efektet zanore
 • Video Efektet dhe shkurtimi
 • Ndani videot në internet
 • Grafikë të animuar dhe videoklip
 • Mjetet për të kontrolluar shpejtësinë dhe për rregullimin
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • Video me cilësi të lartë dhe tituj të animuar
 • Modelet grafike të lëvizjes
 • Merrni këngë zanore pa pagesë
 • Shtresat premium të videos dhe veçoritë e avancuara
 • Shtresat premium
 • Kalimet tërheqëse

Thjesht shkarkoni skedarin APK dhe do të mahniteni me të gjitha veçoritë që ju presin. Thjesht eksploroni këtë aplikacion me veçoritë e tij mahnitëse duke shkarkuar skedarin APK.

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Adobe Premiere Pro APK?

Është në këtë paragraf që ne do të flasim për procesin se si të shkarkoni aplikacionin dhe si ta instaloni atë. Pra, nëse doni të dini gjithçka për të, atëherë ju duhet vetëm të eksploroni më poshtë dhe të kënaqeni duke mësuar më shumë rreth tij.

Ju mund të dëshironi të hiqni versionin e vjetër të këtij aplikacioni nga telefoni ose tableti juaj. Kjo do t'ju mundësojë të merrni një version të përditësuar të aplikacionit, i cili ka shumë më tepër veçori dhe opsione. Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni versionin më të fundit të këtij aplikacioni.

Nëse dëshironi të shkarkoni skedarin APK, mund ta gjeni lehtësisht opsionin e shkarkimit në fund të këtij artikulli. Thjesht klikoni butonin për të filluar shkarkimin dhe më pas mund të gjeni skedarin APK të Adobe Premiere Pro në drejtorinë tuaj të ruajtjes. Më pas mund të prekni skedarin për ta instaluar.

Për të instaluar aplikacionin në pajisjen tuaj Android, mund t'ju duhet të aktivizoni opsionin e instalimit për burime të panjohura, nëse është çaktivizuar. Mund të hyni në cilësimet e sigurisë në pajisjen tuaj dhe më pas trokitni lehtë për të instaluar aplikacionin.

Tani është e mundur të krijoni video nga e para me pajisjen tuaj celulare dhe të krijoni disa media mahnitëse për fansat dhe familjen tuaj. Duke përdorur këtë redaktues video, tani mund të bëheni profesionist brenda një periudhe të shkurtër kohore.

FAQs

Si të zhbllokoni veçoritë e Adobe Premiere Premium falas?

Ju duhet të merrni versionin Pro nga kjo faqe.

A mund ta shkarkojmë versionin Premium të softuerit të redaktimit të videove Adobe nga Google Play Store?

Jo, Google Play Store, nuk ofron aplikacione të palëve të treta.

Si të shkarkoni versionin Adobe Premiere Rush Mod?

Merrni skedarin Apk nga kjo faqe dhe argëtohuni pa kufi.

përfundim

Për celularët dhe pajisjet, Adobe Premiere Pro APK është një aplikacion i domosdoshëm. Me opsionet e tij mahnitëse grafike, vetitë e tranzicionit dhe shtresave, përzierjen e zërit dhe ngjitësit, ky aplikacion mund të plotësojë një sërë mangësish të tjera për të bërë një video tërheqëse.

Versioni më i fundit i aplikacionit mund të shkarkohet duke klikuar në lidhjen e dhënë më poshtë dhe më pas mund të filloni të krijoni dhe redaktoni përmbajtjen tuaj si një profesionist.

Shkarko Linkun

Lini një koment