Block Dash Infinito Mobile Apk Shkarkimi për Android [2022]

A është dëshira juaj të kaloni kohën tuaj të lirë duke luajtur një lojë unike dhe problematike? Nëse po, atëherë ne mund t'ju ofrojmë lojën më të mirë që keni luajtur ndonjëherë. Ne ju sugjerojmë të provoni Blloko Dash Infinito Mobile Apk në telefonin tuaj Android që të mund të shijoni argëtim dhe kënaqësi të pakufizuar.

Nuk ka dyshim se kalimi i kohës së lirë në celularin tuaj është një nga mënyrat më të mira dhe më të zakonshme për t'u kënaqur. Sidoqoftë, gjetja e aplikacionit dhe lojës më të mirë për të luajtur mund të jetë mjaft sfidë. Kjo është arsyeja pse ne jemi këtu për t'ju ndihmuar dhe për t'ju ofruar të gjitha lojërat që ju nevojiten.

Çfarë është Block Dash Infinito Mobile Apk?

Infinito Block Dash Mobile Apk është një aplikacion lojrash Android që u ofron lojtarëve loja më argëtuese dhe argëtuese që është në dispozicion. Me këtë aplikacion, ju mund të shijoni kohën tuaj të lirë me një lojë të bazuar në ritëm duke u argëtuar pa kufi në celularin ose tabletin tuaj Android.

Ka shumë lojëra të disponueshme që ofrojnë lojë me shumë lojtarë me kontrollues të ndryshëm. Kjo do të thotë se loja do të jetë e vështirë për këdo që të luajë këto lojëra, dhe kjo është arsyeja pse shumica e njerëzve nuk duan të luajnë lojëra të tilla. Ne jemi këtu me një opsion tjetër për ju.

Loja Block Dash Infinito Mobile ofron lojën më të mirë dhe më të thjeshtë, e cila nuk është e lehtë për t'u luajtur, por e varur për çdo lojtar. Pra, nëse doni të eksploroni të gjitha shërbimet në dispozicion të Lojë 2D, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne për pak kohë dhe të argëtoheni.

Gameplay

Pjesa më e madhe e lojës është e përqendruar në kontrollin e bllokut, të cilin duhet ta zhvendosni nga një pikë në tjetrën. Me fjalë të tjera, ju duhet të shmangni pengesat dhe përplasjet e shumta gjatë lojës. Nëse keni ndonjë lloj ndërveprimi me një pengesë, atëherë ose do të humbni ose do të fitoni.

Si rezultat, do t'ju duhet të filloni hartën nga e para, prandaj do t'ju duhet t'i mbani blloqet të sigurta në mënyrë që të filloni të luani. Do të ketë shumë veçori të ndryshme për t'i eksploruar lojtarët dhe do të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj duke i eksploruar ato.

Maps

Këtu do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë hartash, të cilat janë në dispozicion për ju për të luajtur. Çdo hartë që mund të luani këtu është tepër e vështirë për këdo, por ju mund të shijoni lojërat këtu dhe të argëtoheni. Pra, eksploroni nivele të pafundme me misione të ndryshme dhe keni një përvojë të mrekullueshme lojrash!

Ju mund të gjeni disa nga koleksionet më të mira të shërbimeve përmes platformës, të cilat mund t'i eksploroni dhe të argëtoheni duke kaluar kohën tuaj cilësore. Gjeni disa nga koleksionet më të mira të hartave në të gjithë platformën, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht dhe të shijojë kalimin e kohës me të.

Customization

Jeni të interesuar të personalizoni bllokun tuaj dhe ta bëni atë tërheqës? Nëse po, atëherë këtu mund të merrni një sërë mjetesh personalizimi që do t'ju mundësojnë ta bëni këtë. Duke përdorur këto mjete, ju mund të personalizoni lehtësisht strukturën e bllokut, ngjyrën, dizajnin dhe shumë opsione të tjera të bllokut tuaj.

Është koha që ju të merrni në duart tuaja Block Dash Infinito Mobile Download sot, në mënyrë që të shijoni argëtim pafund. Këtu do të gjeni disa nga kontrollet më të mira dhe të lehta për t'u përdorur, të cilat çdokush mund t'i përdorë. Pra, nëse jeni duke kërkuar për argëtim të pafund, atëherë kjo lojë është për ju.

Unë ju kam treguar vetëm disa nga veçoritë e lojës, por ka shumë të tjera që mund t'i zbuloni pasi të shkarkoni lojën dhe të filloni të përdorni të gjitha shërbimet e disponueshme për ju. Pra, nëse dëshironi të merrni të gjitha këto veçori, atëherë duhet ta shkarkoni lojën dhe të filloni ta luani atë.

Ka më shumë lojëra të ngjashme në dispozicion në faqen tonë të internetit për të gjithë ju. Pra, nëse doni të merrni më shumë aplikacione të ngjashme, atëherë mund të provoni Arcade Tiger Redaktori i GDPS. Të dyja këto janë lojëra mjaft të njohura të disponueshme, të cilat mund t'i luani.

App Details

EmërBlloko Dash Infinito Mobile
Masat57.58 MB
Versionv2.2
Emri i Paketuesitcom.robtopx.geometryjumplite
ZhvilluesLojërat RobTop
KategoriaLojra/Lojra
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Block Dash Infinito Mobile Android?

Në mënyrë që të argëtoheni pafund dhe të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj, atëherë mund të shkarkoni skedarin Apk dhe të kënaqeni. Është falas dhe ka shumë veçori që mund t'i përdorni dhe përdorni lehtësisht. Pra, rekomandohet shumë që të shkarkoni Apk nëse dëshironi ta shijoni atë.

Marrja e Apk nga kjo faqe nuk duhet të përbëjë fare probleme. Thjesht gjeni butonin e shkarkimit, i cili ofrohet në krye dhe në fund të faqes. Bëni një trokitje të vetme mbi të dhe prisni disa sekonda dhe procesi i shkarkimit do të fillojë automatikisht.

Karakteristikat kryesore

 • Falas për të shkarkuar dhe luajtur
 • Loja më e mirë Arcade
 • Misione pafund
 • Kontrollues të qetë dhe të thjeshtë
 • Versioni i fundit i lojës Gjeometri
 • Lojë e re me veçori Premium
 • Nuk ka reklama të palëve të treta
 • Zhbllokoni nivele të shumta
 • Gjeni lojtarë të tjerë
 • Kërce dhe Dash
 • Krijoni rezultate të reja të larta
 • shfletuesi
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • Grafika tërheqëse dhe krijuese
 • E thjeshtë dhe e thjeshtë për tu luajtur
 • Shumë më tepër

FAQs

A mund të luajmë Block Dash Infinito Mobile Apk në celular?

Po, ju mund të merrni lojën Apk.

A mund ta shkarkojmë skedarin Block Dash Infinito Apk nga Google Play Store?

Jo, botimi infinito nuk është i disponueshëm në Play Store, por ju mund të merrni lidhjen e shkarkimit direkt në këtë faqe

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në telefonat Android?

Për procesin e instalimit, aktivizoni "Burimet e panjohura" nga Siguria e cilësimeve të Android dhe instaloni Apk-në e shkarkuar.

Fjalët përfundimtare

Si rezultat i disponueshmërisë së Block Dash Infinito Mobile Apk në pajisjen tuaj Android, ju keni akses në një sërë veçorish, të cilat do të mund t'i shijoni dhe eksploroni me lehtësi. Pra, nëse doni të argëtoheni pak, atëherë shkarkoni skedarin Apk nga lidhja e shkarkimit e dhënë më poshtë.

Shkarko Linkun

Lini një koment