Shkarkimi i Chou Skin Injector Apk për Android [2022 Hack]

Nëse gjithmonë dëshironi të përdorni të gjitha veçoritë me pagesë të lojës dhe dëshironi të luani ML pa humbur para, atëherë ne kemi aplikacionin më të mirë për ju, i cili është Injektori i lëkurës Chou. Me këtë mjet Android, ju mund të hakoni Mobile Legends. Çdo lëkurë me pagesë mund të injektohet falas.

Sot në treg ka shumë aplikacione të mahnitshme Android, përmes të cilave mund të shijoni kohën tuaj të lirë. Megjithatë, shumica e njerëzve preferojnë idenë e bashkëveprimit me lojtarët e tjerë duke luajtur lojëra që do t'i lejojnë ata të ndërveprojnë me lojtarët e tjerë dhe të argëtohen.

Ka mijëra lojëra me shumë lojtarë të disponueshëm në treg, përmes të cilave njerëzit mund të takohen me lojtarë të tjerë nga e gjithë bota dhe të luajnë lojëra të ndryshme. Një lojë MOBA e njohur si ML është gjithashtu ndër më të mirat. Lojtarët duhet të luajnë pesë kundër pesë ndeshje në këtë lojë.

Kjo lojë ka një sërë artikujsh që përdoruesit duhet të blejnë. Zhvilluesit e lojës marrin një shpërblim për këtë. Ndërkohë, të gjithë nuk mund të paguajnë për shërbimet. Në këtë rast, ne jemi këtu në një mënyrë të drejtpërdrejtë për të gjithë lojtarët e lirë. Nëse doni të dini më shumë, qëndroni me ne.

Përmbledhje e injektorit të lëkurës Chou

Me këtë mjet hakimi të Android, mundeni hakoni lojën më të mirë MOBA në Android dhe ofron një koleksion të mirë artikujsh me pagesë falas për përdoruesit. Duke qenë se është një nga injektorët më të rinj, përdoruesit mund të injektojnë lehtësisht të gjithë artikujt e disponueshëm. Është një nga mjetet më të mira të hakerimit të androidit në dispozicion tani.

Më parë, kishte injektorë të tjerë të disponueshëm në treg, megjithatë, pas përditësimit të fundit të sigurisë, për të përdorur ndonjë injektor të vjetëruar, mund të humbisni llogarinë tuaj të Mobile Legend Game. Nëse përdorni ndonjë nga këta injektorë të vjetëruar, mund ta humbni llogarinë tuaj përgjithmonë.

Pra, ne jemi këtu me versionin më të fundit të Chou Injector ML, i cili ofron shërbimet më të mira të sigurisë. Ai madje siguron një sistem kundër ndalimit. Pra, ju mund ta përdorni lehtësisht këtë që bën injeksion pa asnjë ndalim të llogarisë. Ndërfaqja është miqësore për përdoruesit, e cila ofron thjeshtësi për përdoruesit.

Ekzistojnë gjithashtu kategori të ndryshme në dispozicion, me anë të të cilave ju mund të përdorni lehtësisht të gjitha shërbimet që janë në dispozicion. Karaktere të ndryshme kanë lloje të ndryshme të lëkurës në lojëra, dhe ka gjithashtu koleksione të reja të lëkurës të prezantuara me ngjarje të ndryshme gjatë gjithë vitit.

Prandaj, ofron një shumëllojshmëri të lëkurës në kategori të ndryshme, të cilat përdoruesit mund t'i injektojnë lehtësisht në lojë dhe të shijojnë lëkurën më të fundit që del herë pas here. Pra, shijoni të gjitha lëkurat e disponueshme dhe argëtohuni pa kufi.

Për ta mbajtur pajisjen tuaj në gjendje të mirë pune, mos i ngatërroni lëkurat e ndryshme menjëherë. Nëse injektoni lëkura të ndryshme menjëherë, pajisja juaj mund të ketë probleme me funksionimin dhe loja juaj mund të vonojë në pika të ndryshme. Ka të gjitha llojet e lëkurave që janë në dispozicion që mund t'i injektoni lehtësisht në lojë.

Injektoni vetëm lëkurën që dëshironi të përdorni për momentin, më pas hiqeni atë. Kjo do të përmirësojë përvojën tuaj të lojës dhe gjithashtu do të qetësojë lojën tuaj. Ai gjithashtu ofron efekte rikujtuese, të cilat mund t'i injektoni gjithashtu në lojë. Sidoqoftë, duhet të ndiqet një metodë e ngjashme injektimi.

Ka shumë veçori të tjera mahnitëse që përfshihen në këtë mjet, kështu që ju mund të kapni lehtësisht disa nga veçoritë më të paguara që janë të disponueshme në lojë. Pra, nëse jeni të interesuar të merrni disa nga këto veçori, thjesht shkarkoni Chou ML Skin Injector dhe fitoni akses në të gjitha ato.

App Details

EmërInjektori i lëkurës Chou
Masat2.96 MB
Versionv1.0
Emri i Paketuesitcom.chou.eksodi
ZhvilluesEKZODI
KategoriaLojra/Tools
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

 • Falas për Shkarkim
 • Falas për t’u përdorur
 • Injektori i fundit
 • Koleksioni më i mirë i lëkurave
 • Veçori kundër ndalimit
 • Efektet më të mira të rikujtimit
 • Sistemi anti-ndalim
 • Lojë Multiple Skins Of ML
 • Zhbllokoni lëkurat e bukura me aplikacionin injektor
 • Ndërfaqja është miqësore me përdoruesit
 • No Reklamat
 • Shume me shume

Fotografitë e aplikacionit

Më shumë injektorë për ju.

Injektor Kaneki ML

Yjet e Ez

Si ta shkarkoni skedarin Apk?

Në rast se dëshironi të shkarkoni versionin e ri të skedarit Apk të këtij mjeti, atëherë thjesht mund të gjeni butonin e shkarkimit në këtë faqe në mënyrë që ta gjeni. Ne do ta ndajmë këtë mjet me të gjithë ju, kështu që prekni butonin e shkarkimit, i cili do të jetë i disponueshëm në krye dhe në fund të faqes.

FAQs

Si të merrni Skins Premium ML falas?

Me mjetin Chou Skin Injecting, mund të merrni lëkura falas për Mobile Legend Bang.

A mund ta shkarkojmë Chou Skins nga Google Play Store?

Jo, skedarët Apk të palëve të treta nuk disponohen në Dyqanin e Google Play.

Si të instaloni skedarin e aplikacioneve të palëve të treta në telefonin Android?

Me një proces të thjeshtë instalimi, duhet të aktivizoni 'Burimet e panjohura' nga Siguria e cilësimeve të Android dhe të përfundoni procedurën e instalimit.

përfundim

Nuk ka dyshim se Chou SKIN Injector Apk është mjeti më i mirë i hakerimit që do t'i lejojë kujtdo të aksesojë të gjitha veçoritë e lojës, të cilat paguhen, pa bërë asgjë. Thjesht duhet ta shkarkoni dhe do të mund ta shijoni lojën pa shpenzuar asnjë qindarkë.

Shkarko Linkun   

Lini një koment