Shkarko iEMU Apk Për Android [Emulator IOS 2022]

Dëshironi të keni një përvojë me një pajisje IOS, por jeni duke përdorur Android? Ky mjet i mahnitshëm është këtu për t'u përdorur, i cili ju lejon të përdorni veçoritë dhe shërbimet e IOS në pajisjen tuaj Android. Instaloni iEMU në telefonin ose tabletin tuaj Android nëse dëshironi të keni akses në të.

Një sërë sistemesh të ndryshme operative janë në dispozicion për përdoruesit që të mund të kenë një përvojë të ndryshme dhe më të mirë në pajisjet e tyre. Siç e dini, ekzistojnë tre lloje kryesore të sistemeve operative që janë më të popullarizuara në këtë epokë. Ato janë Android, IOS dhe Windows.

Këto janë sistemet operative më të njohura, të cilat ofrojnë shërbimet më të mira në këto ditë. Aplikacione të ndryshme janë të disponueshme për pajisje të ndryshme dhe ato do të funksionojnë vetëm sipas sistemit operativ të përdorur për pajisjen.

Është vërtetuar se ka shumë përdorues që dëshirojnë të mësohen me aplikacionet iOS, por për shkak të faktit se ata përdorin sistemin operativ Android, nuk janë në gjendje. Prandaj, ne kemi krijuar këtë mjet të mahnitshëm për t'ju ndihmuar të arrini të gjitha ëndrrat tuaja.

Me ndihmën e këtij aplikacioni, do të keni mundësi të aksesoni shumë veçori të jashtëzakonshme që do t'ju lejojnë të keni përvojën më të mirë. Merrni të gjitha informacionet mbi këtë aplikacion dhe do të mund të përfitoni sa më shumë prej tij.

Përmbledhje e iEMU

Emulatori iOS për pajisjet Android është një aplikacion që lejon përdoruesit të shijojnë të gjitha veçoritë dhe shërbimet që gjenden në pajisjet iOS në pajisjet Android. Ai siguron një proces të thjeshtë që përdoruesit të kenë akses në të gjitha veçoritë dhe funksionet e disponueshme në pajisjet iOS.

Mjeti është falas, i cili nuk kërkon asnjë lloj tarife për të hyrë në përmbajtje. Shumica e këtyre llojeve të mjeteve kërkojnë përdorimin e pajisjeve të rrënjosura, por ky mjet nuk kërkon asnjë lloj pajisje të rrënjosur për të hyrë në përmbajtje.

Emulues

La Emulues është i përputhshëm me pajisjet root dhe pa rrënjë, që do të thotë se pajisjet tuaja do të jenë të sigurta si gjithmonë dhe megjithatë ju mund të merrni shërbimet më të mira. IOS Emulator Apk ofron një tjetër ekran në telefonin tuaj inteligjent Android, i cili do të jetë i ngjashëm me iPhone.

Nëse hapni këtë Apk iEMU IOS Emulator, do të keni një ekran që do t'ju lejojë të përdorni të gjitha veçoritë dhe aplikacionet e iPhone. Ju gjithashtu mund të instaloni aplikacione të reja dhe të filloni t'i përdorni ato menjëherë. Pra, ju mund të përdorni lehtësisht dy lloje të sistemeve operative duke përdorur një pajisje të vetme.

Është e rëndësishme të theksohet se të gjitha informacionet dhe të dhënat tuaja do të ruhen në ndarje të ndryshme, që do të thotë se asgjë nuk do të humbasë ose dëmtohet gjatë procesit. Mund të përdorni të gjitha aplikacionet e iPhone dhe të regjistroheni në llogarinë tuaj ndërsa përdorni një telefon Android.

Interface

Ekranet janë gjithashtu të disponueshme ndryshe në secilin OS, kështu që nëse dëshironi të vizitoni seksionin IOS në pajisjen tuaj Android, pajisja juaj do të shfaqet si një pajisje e versionit IOS 10 kur të hyni në seksionin IOS. Gjithçka do të funksionojë si duhet dhe ju do të keni të njëjtën përvojë si të tjerët.

Përdoruesi i Android mund të marrë të gjitha koleksionet e aplikacioneve dhe veçorive të veçanta, të cilat disponohen vetëm në pajisjet IOS, kështu që shkarkoni IOS Emulator për Android dhe aksesoni të gjitha veçoritë e disponueshme. Ju lutemi na tregoni nëse keni ndonjë vështirësi me përdorimin e këtij mjeti në seksionin e komenteve më poshtë.

App Details

EmëriEMU
Masat6.03 MB
Versionv4.0.0.1
Emri i Paketuesitcom.appvv.os9launcherhd
ZhvilluesAPPVV
KategoriaApps/Personalizimi
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.3 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

 • Falas për Shkarkim
 • Falas për t’u përdorur
 • Emulatori më i fundit dhe më i mirë IOS
 • Merrni të gjitha llojet e aplikacioneve
 • E njëjta shfaqje dhe koleksion i temave
 • EKZEKRONI aplikacionet IOS
 • Operoni sisteme të shumëfishta në një pajisje
 • Eksploroni të gjitha tiparet e reja
 • Versioni i fundit Mbështetja e qasjes në rrënjë
 • Ndërfaqja është miqësore për përdoruesit
 • Sistemi i Kalimit të Shpejtë
 • Shkarkoni aplikacionet IOS në Android
 • Lehtë për t'u përdorur
 • E pajtueshme me të rrënjosura dhe pa rrënjë
 • Jo-Reklama
 • Shume me shume

Disa Emulatorë të ngjashëm IOS për ju.

Pro i Androzen

Si të shkarkoni skedarin iEMU Apk?

Seksioni i shkarkimit është këtu për ju nëse jeni duke kërkuar për një proces më të shpejtë të shkarkimit të aplikacionit. Për këtë arsye, nuk keni më nevojë të humbni kohën tuaj duke kërkuar në internet dhe të gjeni atë që kërkoni. Kjo faqe ka seksionin e shkarkimit për ju.

Në krye dhe në fund të kësaj faqeje, do të gjeni një seksion shkarkimi. Hyni në këtë seksion dhe trokitni lehtë mbi butonin e disponueshëm të shkarkimit. Procesi i shkarkimit do të fillojë së shpejti automatikisht sapo të klikohet në butonin e shkarkimit.

Nuk ka më nevojë të shqetësoheni nëse keni hasur ndonjë problem me procesin e shkarkimit. Mund të na kontaktoni lehtësisht duke përdorur seksionin e komenteve, i cili ofrohet në fund të kësaj faqeje në rast se keni nevojë për ndonjë ndihmë.

FAQs

Si të përdorni aplikacionet IOS në pajisjen Android?

Përdorni IOS Emulator iEMU në Android dhe hyni në aplikacionin IOS.

A mund të marrim ndërfaqen IOS me emulatorin iEMU?

Po, ndërfaqja e Android do të ndryshohet.

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në Android?

Aktivizo "Burimet e panjohura" nga Siguria e cilësimeve të Android.

Përfundim

iEMU Apk është mjeti më i mirë për njerëzit, të cilët dëshirojnë të përdorin shumë OS në një pajisje. Kështu që, lehtë mund të përdorni të dy shërbimet në një pajisje të vetme. Thjesht shkarkoni këtë mjet dhe hyni në të gjitha tiparet e disponueshme. Për më shumë mjete dhe hacks mahnitëse, vazhdoni të vizitoni faqen tonë të internetit.

Shkarko Linkun

Lini një koment