Shkarko Itsme Injector Apk për Android [CODM Hack 2022]

Call of Duty është një nga lojërat e veprimit më të njohura dhe realiste të të gjitha kohërave, të cilën njerëzit duan ta luajnë dhe ta shijojnë. Këtu është versioni më i fundit dhe hakimi më i mirë për të gjithë ju sot. Ju mund të shkarkoni Injektor i saj në Android-in tuaj për të marrë mbështetje shtesë për lojëra.

Si një nga lojërat më të njohura në mbarë botën, Call Of Duty është një nga lojërat më të njohura në versionet desktop dhe celular. Në këtë rast, ne po u shërbejmë lojtarëve celularë të lojës, të cilët e luajnë atë në pajisjet e tyre celulare.

Çfarë është Itsme Injector CODM?

Itsme Injector Apk është një mjet hakerimi Android që ofron koleksionin më të mirë të shërbimeve për lojtarët CODM. Me hacks CODM, ju mund të përmirësoni lojën tuaj dhe të bëni vrasje të shumta në lojë.

Një nga lojërat më të njohura për celular aksion, loja Call of Duty Mobile ofron shumë shërbime për përdoruesit. Shumë veçori e bëjnë lojën tërheqëse për lojtarët, prandaj ata kënaqen duke e luajtur atë. Më poshtë janë disa nga veçoritë që do të ndajmë me ju.

Si rezultat i shërbimeve me shumë lojtarë, lojtarët janë në gjendje të kalojnë kohën e tyre me lojtarë të tjerë të vërtetë. Është komunikimi dhe grafika që e bëjnë përvojën e lojës më realiste për lojtarët. Megjithatë, është mjaft e vështirë për një fillestar të jetë në gjendje të bëjë vrasje të shumta në një ndeshje dhe ta fitojë atë.

Me COD Mobile, lojtarët kanë mundësinë e aksesit në veçoritë premium duke përdorur paratë e tyre dhe duke fituar akses në to. Prandaj, këto artikuj premium mund të aksesohen vetëm nga lojtarët premium, të cilët gjithashtu mund të përmirësojnë performancën e lojtarëve. Rrjedhimisht, nëse një lojtar i lirë dëshiron të luajë kundër lojtarëve Pro, mund të jetë mjaft e vështirë.

Nëse dëshironi të merrni mbështetje shtesë për të shkatërruar kundërshtarët tuaj, atëherë ju duhet të qëndroni me ne vetëm nëse dëshironi të merrni atë mbështetje shtesë. Pikërisht këtu do të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet në lidhje me zgjidhjen e thjeshtë që do t'ju mundësojë të shkatërroni plotësisht hollin.

Këtu është versioni i ri i Itsme Injector Apk që është i disponueshëm për t'u përdorur për të gjithë ju. Nëpërmjet këtij injektori të fundit, ju mund të merrni ndihmë shtesë në lidhje me lojën tuaj. Lojtarët kanë akses në disa nga koleksionet më të mira të veçorive, përmes të cilave ata mund të përmirësojnë përvojën e tyre të lojërave.

Duke përdorur CODM Injector Apk, lojtarët mund të kenë akses në disa nga koleksionet më të mëdha të hakimeve dhe të shijojnë lojëra të pakufizuara në aplikacionin CODM. Ju mund të shikoni disa nga hakimet e njohura më poshtë, të cilat ne i kemi ndarë me të gjithë ju.

Menyja e lojtarëve

Menuja e lojtarëve përfshin disa nga hakimet më të dobishme dhe unike në versionin Call Of Duty Mobile që lejojnë lojtarin të shkatërrojë plotësisht kundërshtarët e tij. Një shumëllojshmëri nënseksionesh janë të disponueshme në menynë e luajtësit, të cilat mund t'i qaseni klasifikimeve për një sërë qëllimesh të ndryshme.

Vizioni i karakterit

Në Itsme Injector CODM Apk, ka disa nga veçoritë më të mira të disponueshme për personazhet, përmes të cilave lojtari mund të përmirësojë tërheqjen vizuale të lojës. Përveç lojtarëve që fshihen, mund të shihni edhe emrin e kundërshtarit, si dhe të shfaqni veçori shtesë, të cilat mund t'i përdorni sipas dëshirës.

 • Hack në mur
 • Vizioni me rreze X
 • Etiketimi i emrit

Shpejtësia e karakterit

Për të rritur lëvizjen në lojë, do të jeni në gjendje të përdorni hakimin e shpejtësisë, i cili është një nga tiparet më të njohura të lojës. Falas, ka një sërë hakimesh të pafundme premium që mund t'i merrni dhe përdorni, në mënyrë që të argëtoheni me to.

 • Speedhack Flash
 • Speedhack Fix Lag
 • Madhësia e kryqëzimit
 • Crosshair i vogël
 • Kryqëzimi statik

Menyja e synimit

Është këtu ku do të mund të gjeni disa nga hackat më të mira që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni aftësitë tuaja të synimit në lojë. Me ndihmën e këtyre veçorive, do të mund të qëlloni pa pasur nevojë të synoni. Aplikacioni Itsme Injector Android ofron më shumë hakime, disa prej të cilave mund t'i gjeni më poshtë.

Qëllimi automatik

 • aimbot
 • AimLock

Përmirësimi i armëve

Dëshironi të përmirësoni performancën e armëve në lojë? Në këtë rast, këtu do të gjeni opsione të pafundme modifikimi, përmes të cilave mund të ndryshoni performancën e armës suaj. Më poshtë do të gjeni informacione rreth veçorive që janë në dispozicion për ju.

 • Nuk tërhiqem
 • Pa përhapje
 • Gjurmët e plumbave
 • Rimbushje e shpejtë
 • Wallshot
 • Plumb magjik
 • Më pak Headshot

Hacks të tjera

Për më tepër, ka disa hakime shtesë që janë gjithashtu të disponueshme për lojtarët, të cilat gjithashtu mund të aksesohen dhe shijohen nga lojtarët. Nëse dëshironi të përfitoni më shumë veçori prej tij, atëherë mund të shikoni listën më poshtë nëse jeni të interesuar të merrni më shumë veçori. Ne do të ndajmë listën e hakimeve shtesë.

Mjete armësh

Ju mund të merrni disa nga koleksionet më të mira të veçorive kryesore në Itsme Injector Apk, të cilat mund t'i përdorni për të marrë më shumë informacion. Pra, nëse dëshironi të përmirësoni performancën e armës suaj, atëherë do të mund të gjeni disa nga shërbimet më të mira këtu. Gjeni shërbime shtesë të hakimit në listën e mëposhtme.

 • Shtrirja e shpejtë
 • Xhirimi i shpejtë
 • No Rifresko

UI lojës

Si rezultat i ndryshimeve të ndërfaqes së përdoruesit, lojtarët gjithashtu do të jenë në gjendje të bëjnë vrasje të shumta në lojë. Këtu do të gjeni disa nga ndryshimet më të mira që janë bërë në UI për të përmirësuar performancën e pajisjes tuaj. Shijoni duke eksploruar disa nga veçoritë e mëposhtme dhe argëtohuni ndërsa jeni në të.

 • Nuk ka tym
 • Qielli i Zi
 • Modaliteti i errët
 • ESP Hack
 • Ngjitje në mur
 • Kërcim i lartë
 • Shfaq FPS

Duke përdorur kërcimin lart, mund të hidheni lehtësisht mbi ndërtesa dhe të merrni një pamje më të mirë të tyre. Përveç kësaj, është gjithashtu një mënyrë shumë e përshtatshme për të udhëtuar menjëherë. Ekzistojnë gjithashtu shumë veçori të tjera të disponueshme për lojtarët, me të cilat mund të eksplorohen dhe të argëtohen.

Këto janë disa nga veçoritë e injektorit, të cilat mund t'i përdorni dhe të luani me të për t'u argëtuar me të Itsme Injector Apk. Megjithatë, ka shumë më tepër veçori që mund të aksesohen gjithashtu. Mund ta shkarkoni CODM Injector Skin falas dhe të provoni më shumë nga veçoritë e tij.

A është e sigurt të përdoret?

Ky CODM Injector Apk ofron disa nga mjetet më të mira të mbrojtjes që janë të disponueshme në treg, përmes të cilave mund të kaloni lehtësisht sistemin e sigurisë së mashtrimit të lojës. Ka edhe hake shtesë që do të mund t'i përdorni për të çaktivizuar ndalimet në llogari. Përdorni veçoritë e anashkalimit për të zhbllokuar, zhbllokuar llogaritë.

Ekzistojnë gjithashtu mjete anashkaluese kundër mashtrimit në dispozicion për lojtarët, të cilat do t'i lejojnë ata të pastrojnë regjistrat pa asnjë problem. Shijoni një sistem anashkalimi kundër mashtrimit pa asnjë problem me integrimin automatik të palëve të treta.

Në mënyrë të ngjashme, më shumë veçori janë të disponueshme për përdoruesit, të cilat mund të aksesohen dhe përdoren lehtësisht. Shkarkoni Apk në pajisjen tuaj Android dhe shijoni lojërat. Është një ide e mirë të përdorni hakimin në një llogari të rreme nëse doni të mësoni rreth shërbimeve të shumta të disponueshme.

Nëse ju pëlqen të luani lojëra të tjera aksioni si FF, atëherë ne kemi disa nga hakerat më të mira Free Fire të disponueshme këtu për t'i përdorur. Ju djema mund të provoni gjithashtu VIP Sawom Injector Apk   Injektor FF Max V2 Apk në llogarinë tuaj FF dhe shijoni edhe më shumë lojërat.

App Details

EmërInjektor i saj
Masat2.61 MB
Versionv1.0
Emri i Paketuesitcom.injektor.saiki
ZhvilluesSAIKI
KategoriaLojra/Tools
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.4 dhe Mbi

Pamjet e ekranit të Itsme Injector Apk

Si të shkarkoni Itsme Injector Android?

Shkarkimi i Apk nuk kërkon që ju të shpenzoni shumë kohë duke kërkuar në ueb. Ndani lidhjen e shkarkimit në këtë faqe. Pra, merrni versionin më të fundit, të cilin çdokush mund ta shkarkojë në pajisjen e tij Android dhe ta shijojë.

Për të shkarkuar, thjesht klikoni në butonin e shkarkimit në krye ose në fund të kësaj faqeje. Sapo të keni trokitur, prisni disa sekonda. Pasi të jetë bërë trokitja, procesi i shkarkimit do të fillojë automatikisht.

Si të instaloni skedarin Itsme Injector Apk?

Për të instaluar Itsme Injector në pajisjen tuaj celulare, së pari duhet të shkarkoni skedarin Apk. Pajisja juaj Android do të duhet të konfigurohet për të lejuar burime të panjohura nga cilësimet e sigurisë së Android.

Pasi të keni aktivizuar burime të panjohura, mund të hyni në CODM Hacks. Skedari Apk do të shkarkohet automatikisht në pajisjen tuaj Android pasi ta prekni atë. Mund të shijoni të gjitha tiparet e mahnitshme të skedarit të aplikacionit të injektimit Itsme dhe të kaloni kohën duke u argëtuar.

Karakteristikat kryesore

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
 • Haku më i mirë dhe më i fundit
 • Synimi Hacks
 • Në dispozicion Menuja e Modit
 • Kontroll i plotë i shërbimeve
 • Thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur
 • Lëkura me injeksion CODM premium
 • Shihni përmes mureve me vizion me rreze X
 • Wall Hack
 • Nuk kërkohet regjistrim
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • Nuk i mbështet reklamat
 • Qasje pa kredencialet e hyrjes
 • Anashkaloni sigurinë
 • Shumë më tepër

FAQs

Ku është e disponueshme lidhja e shkarkimit të ItsMe Injector?

Mund ta shkarkoni Itsme Injector në pajisjen tuaj Android nga kjo faqe.

A mund të arrijmë një gradë legjendare me këtë hak?

Me këtë mjet, ju mund ta shtyni lehtësisht renditjen tuaj lart me lehtësi.

Si të merrni një skedar të përditësuar Apk?

Është shumë e lehtë të shkarkosh skedarin e përditësuar Apk nga kjo faqe. Instaloni lidhjen e shkarkimit të Itsme Injector nga kjo faqe.

Si të merrni lidhjen e shkarkimit direkt të hakimit?

gjeni lidhjen e shkarkimit të aplikacionit, e cila ofrohet në këtë faqe.

Fjalët përfundimtare

Ju mund të shijoni aplikacionin Itsme Injector nëse ju pëlqen të luani COD. Disa veçori janë të disponueshme për lojtarët, të cilat mund të aksesohen dhe shijohen lehtësisht. Vazhdoni të na ndiqni nëse dëshironi më shumë aplikacione dhe mjete.

ITSME INJECTOR Linku i shkarkimit

Lini një koment