Shkarko Ludo Ninja Apk 2022 për Android [Luaj dhe Fito]

Ludo Ninja Apk është aplikacioni më i fundit Android, i cili ofron platformën më të mirë dhe më emocionuese të lojrave për lojtarët që të luajnë dhe të shijojnë. Ofron lojë unike për të përjetuar fansat e ludos, në të cilën mund të luani dhe të fitoni çmime të mahnitshme në çast.

Ludo është një nga lojërat më të zakonshme të tavolinës, e cila është mjaft e popullarizuar në vendet aziatike. Ka shumë lojëra Android të disponueshme në treg, të cilat u sigurojnë përdoruesve të përjetojnë lojën dixhitale në pajisjet e tyre dixhitale. Pra, ne jemi këtu me atë të fundit dhe unike për të gjithë ju.

Çfarë është Ludo Ninja Apk?

Ludo Ninja Apk Version i Vjetër është një aplikacion lojërash Android, i cili ofron platformën më të mirë të lojërave në bord për lojtarët për të luajtur. Ai siguron një platformë lojërash në internet, në të cilën mund të luani me miqtë dhe përdoruesit e tjerë në të gjithë globin.

Në thelb, lojërat Ludo përbëhen nga katër ose dy lojtarë sipas mënyrës së lojës dhe zari janë një nga faktorët kryesorë të lojës. Me çdo zare, përdoruesit duhet të lëvizin pengjet e tyre nga një pikë në tjetrën, në të cilat mund të kurseni në pika të sigurta, të vrisni kundërshtarët dhe shumë të tjera.

Lojtari që i merr të gjithë pengun në shtëpi me siguri do të jetë fituesi i ndeshjes. Pra, është një nga lojërat më të zakonshme, që kërkonte pak kohë për të përfunduar një ndeshje. Por ne jemi këtu me një të ri për ju, në të cilin nuk keni nevojë të kaloni shumë kohë.

Ludo Ninja Android ofron lojën më të fundit për adhuruesit, në të cilën do të argëtoheni menjëherë pa pritur. Ajo siguron lojë, e cila përbëhet nga 24 lëvizje vetëm. Loja nuk kërkon asnjë zare, që do të thotë që ju mund të zgjidhni pikët tuaja automatikisht.

Është një lojë mendore më shumë se një lojë me zare për lojtarët, në të cilën ju duhet të merrni më shumë pikë sipas kundërshtarëve tuaj. Pra, siguron gjithashtu Luaj dhe Fito, përmes së cilës lehtë mund të filloni të fitoni para në platformë.

Karakteristikat e fitimit të lojës janë të kufizuara në një vend të vetëm. Aplikacioni ofron veçori të fitimit vetëm për qytetarët indianë, që do të thotë se përdoruesit e tjerë nuk mund të kenë qasje në këto shërbime. Por ju mund ta luani lojën me miqtë dhe ta shijoni edhe më shumë.

Karakteristikat e transaksionit janë të shpejta dhe të lehta për përdoruesit, që do të thotë që ju lehtë mund të filloni të bëni para me të. Por me azhurnimin më të fundit të lojës në Google Play, ka disa të meta në të. Përdoruesit kanë filluar të ankohen për mbylljen e aplikacioneve automatike dhe defektet e tjera.

Prandaj, ne jemi këtu me Versionin e Vjetër Ludo Ninja për ju, i cili funksionon mirë dhe ofron të gjitha tiparet dhe shërbimet për përdoruesit. Nëse jeni të interesuar për lojën, e cila përfshin Zaret, atëherë duhet të provoni Ludo Star 2 Apk në pajisjen tuaj Android.

App Details

EmërLudo Ninja
Masat28.62 MB
Versionv1.2012.01
Emri i Paketuesitnë.ludo.ninja
ZhvilluesEkipi Ludo Ninja
KategoriaLojra/Bordi
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si ta shkarkoni skedarin Apk?

Shkarkimi Ludo Ninja është i disponueshëm në Google Play, por versioni i fundit me të meta. Pra, versioni i vjetër është i disponueshëm në këtë faqe, të cilin mund ta shkarkoni dhe përdorni. Trokitni lehtë mbi butonin e shkarkimit, i cili jepet në krye dhe në fund të kësaj faqe. Shkarkimi do të fillojë automatikisht.

Sapo të përfundojë shkarkimi, atëherë duhet të bëni disa ndryshime në cilësimet. Për ta bërë këtë, Shkoni te Settings dhe Hapni Panelin e Sigurisë, pastaj Kontrolloni 'Burimi i Panjohur'. Sapo të përfundojë procesi, atëherë jeni të lirë të instaloni aplikacionin në Android tuaj.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Falas për të shkarkuar dhe luajtur
  • Lojë e re e Ludo
  • Lëvizjet e kufizuara
  • Njoftime për rezultate të shpejta
  • Luaj dhe Fito Real-Money
  • Lojë online
  • Ndërfaqe tërheqëse dhe miqësore me përdoruesit
  • Përgjigje e Kontrollit të Qetë dhe të Shpejtë
  • Shumë më tepër
Fjalët përfundimtare

Nëse jeni një lojtar i mirë dixhital, atëherë lehtë mund të filloni të bëni para të vërteta me këtë aplikacion. Kështu që shkarkoni humbni kohën tuaj dhe merrni Ludo Ninja Apk Download në Android tuaj. Ka shumë karakteristika më mahnitëse, të cilat mund t'i eksplorosh në të.

Shkarko Linkun

Lini një koment