Shkarko My Mini Mart Apk për Android [2022 E re]

Jeni të interesuar të luani lojëra të thjeshta dhe të lehta në Android? Ju jeni me fat sepse ne ju kemi mbuluar me aplikacionin më të mirë dhe më të mahnitshëm të lojrave për ju, i cili është i thjeshtë për t'u përdorur dhe argëtues për t'u luajtur. Përdoruesit do të gjejnë disa nga lojërat më të mira dhe më problematike My Mini Mart Apk.

Ka shumë lloje lojërash të disponueshme për t'i luajtur përdoruesit e Android, të cilat mund t'i qaseni dhe t'i shijoni lehtësisht. Shumica e këtyre lojërave mund të jenë të vështira për t'u luajtur, kjo është arsyeja pse lojtarët nuk duan t'i luajnë ato. Kështu, ne po ju ofrojmë një alternativë.

Çfarë është My Mini Mart Apk?

Në këtë lojë Android Action të quajtur My Mini Mart Apk për Android, ju do të keni akses në disa nga shërbimet më të mira, të cilat mund t'i përdorni dhe t'i shijoni lehtësisht. Të loja që do të luani sillet rreth jush duke drejtuar një dyqan ushqimesh në pajisjen tuaj Android.

Në My Mini Mart Game, ka qindra veçori të disponueshme për ju. Gjithçka ka të bëjë me drejtimin e një biznesi dhe në fillim mund të hasni disa vështirësi, por me kalimin e kohës do të arrini t'i kapërceni. Është me të vërtetë një lojë zbavitëse, e cila ka shumë veçori në dispozicion për të.

Gameplay

Ka dy aspekte që janë mjaft të rëndësishme për drejtimin e këtij biznesi. Kjo lojë fillon me një numër të vogël burimesh, të cilat mund t'i përdorni për të fituar më shumë para, por ende nuk është ashtu. Fatkeqësisht, ju duhet ta menaxhoni vetë të gjithë biznesin, gjë që mund të jetë sfiduese për ju.

Si rezultat, ju duhet të filloni me menaxhimin e thjeshtë të produkteve tuaja në qendër, të cilat do të jeni në gjendje t'i shisni lehtësisht. Shumica e njerëzve do të vijnë në qendrën tuaj tregtare për të blerë disa lloje gjërash, të cilat ju do të jeni në gjendje t'i siguroni në atë kohë për të fituar më shumë para pa asnjë problem.

La Lojë 2D ofron disa nga sistemet më të mira dhe të thjeshta të kontrollit për përdoruesit, të cilat të gjitha do të funksionojnë me trokitje. Pra, duhet të bëni trokitje dhe tërheqje për lëvizjen e personazhit këtu. Pasi të krijohet Mini Mart-i juaj modern, atëherë mund të punësoni më shumë njerëz për të ndarë ngarkesën e punës.

Detyrat

Mes shumë veçorive që janë në dispozicion të përdoruesve, do të zbuloni se zgjerimi i biznesit tuaj është një nga detyrat më të rëndësishme. Kjo do të thotë që do t'ju duhet të shtoni më shumë komponentë dhe produkte, në mënyrë që të fitoni më shumë para nga biznesi juaj në internet në Mini Mart-in tuaj.

Aplikacioni është një nga platformat më të mira për ju nëse ju pëlqen të luani lojëra dhe kënaqeni duke kaluar kohën tuaj me familjen dhe miqtë tuaj. Shkarkoni aplikacionin dhe shijoni veçoritë e mahnitshme të disponueshme për pajisjen tuaj Android për të luajtur dhe për të përfituar nga koha juaj cilësore me miqtë tuaj.

Do t'ia vlejë koha juaj për të shkarkuar My Mini Mart në pajisjen tuaj Android në mënyrë që të përfitoni nga të gjitha këto veçori. Madhësia e aplikacionit është mjaft e vogël kur krahasohet me atë të shërbimeve që ofrohen prej tij. Pra, do të argëtoheni duke kaluar kohë në platformë.

Ne kemi më shumë lojëra të ngjashme, me të cilat gjithashtu mund të luani dhe të argëtoheni. Pra, nëse doni të merrni lojëra më emocionuese në pajisjen tuaj Android, atëherë merrni Apk i dhomës së papafingo me shi Downhill Smash Apk. Të dyja këto janë lojëra mjaft të mahnitshme të disponueshme Android.

App Details

EmërMini Marti im
Masat77.88 MB
Versionv1.15.3
Emri i Paketuesitcom.KisekiGames.smart
ZhvilluesStudiot Supersonic LTD
KategoriaLojra/veprim
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni My Mini Mart Android?

Ne do të ndajmë me ju mënyrën më të shpejtë për të shkarkuar skedarin Apk të lojës, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për të. Ne do t'ju ofrojmë procedurën e shkarkimit që do t'jua bëjë të lehtë marrjen e aplikacionit në pajisjen tuaj Android me versionin më të fundit.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të gjeni butonin e shkarkimit, i cili mund të gjendet në krye ose në fund të kësaj faqeje, dhe pasi të keni gjetur butonin, duhet ta prekni një herë. Procesi i shkarkimit do të fillojë automatikisht pasi të keni shtypur butonin.

Karakteristikat kryesore

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
 • Platforma më e mirë e lojërave
 • Lojë e thjeshtë dhe e thjeshtë
 • Grafikë 2D me cilësi të lartë
 • Zinxhirë interesant Mini Mart
 • Mod Apk Para të pakufizuara Pa reklama
 • Zgjero biznesin dhe fito më shumë
 • Udhëtim relaksues por sfidues
 • Para të pakufizuara dhe blerje falas
 • Rritja e bimëve organike
 • Promovoni zhvillimin dhe shtoni dyqane të reja
 • Jashtëzakonisht i përshtatshëm me më shumë punëtorë
 • Ndërfaqja është miqësore me përdoruesit
 • Nuk ka Mini Mart Mod Apk
 • Reklama me përfitime
 • Detyra të shumta të disponueshme
 • Shumë më tepër

FAQs

Si të zgjeroni biznesin në lojën MY MINI Mart?

Përdorni paratë tuaja dhe shtoni më shumë produkte për të zgjeruar biznesin tuaj.

A mund ta luajmë lojën me miqtë?

Jo, loja nuk ofron lojë me shumë lojtarë.

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në telefonat Android?

Duhet të aktivizoni 'Burimet e panjohura' nga Siguria e cilësimeve të Android.

Fjalët përfundimtare

Ka shumë lloje të ndryshme lojërash që mund të luani në pajisjen tuaj Android, kështu që nëse jeni një lojtar që pëlqen të kalojë kohë duke luajtur lojëra, atëherë duhet patjetër të provoni My Mini Mart Apk. Ju mund ta shkarkoni këtë lojë nga lidhja e shkarkimit më poshtë dhe të argëtoheni duke e luajtur atë.

Shkarko Linkun

Lini një koment