Shkarko NBA 2K14 Apk për Android [2023]

Përshëndetje dashamirët e basketbollit, ne jemi këtu me një aplikacion të mrekullueshëm Android për të gjithë ju, i cili njihet si NBA 2K14 Apk. Është një aplikacion lojrash Android, i cili ofron përvojën më të avancuar të lojërave të basketbollit.

NBA është një nga ligat më të mëdha të basketbollit në botë, e cila filloi nga Shtetet e Bashkuara. Në këtë ligë marrin pjesë tridhjetë skuadra, nga vende të ndryshme. Lojtarët në këtë ligë janë sportistët më të mirë me disa nga më të paguarit. Njerëz nga e gjithë bota vizitojnë Shtetet e Bashkuara për të parë lojën drejtpërdrejt.

Pra, ka mijëra tifozë në të gjithë globin e kësaj loje. Ka aplikacione të ndryshme lojrash që janë zhvilluar për të luajtur këtë lojë, por zakonisht, të gjitha ato janë vetëm për mbështetje për PC. Pra, është zhvilluar ky aplikacion, i cili ofron të gjitha veçoritë më të mira që mund të aksesohen përmes pajisjes suaj Android.

Ka karakteristika të ndryshme në këtë aplikacion, të cilave ju mund t'i përdorni dhe të merrni përvojën më të mirë të lojrave. Ne do të ndajmë gjithçka në lidhje me të në detaje. Pra, nëse doni të dini për këtë, para se ta shkarkoni, atëherë thjesht qëndroni me ne për një kohë dhe eksploroni këtë aplikacion me ne.

Përmbledhje e versionit më të fundit të NBA 2K14 Apk

Është një aplikacion Android, i cili është zhvilluar nga 2KSports. Ajo ofron përvoja më e mirë e lojërave të basketbollit duke përdorur pajisjet Android. Ka mijëra përdorues të Android në të gjithë globin, i cili përfshin gjithashtu miliona tifozë të NBA. Pra, përmes këtij aplikacioni ata mund të luajnë lojën e tyre të preferuar në çdo kohë dhe kudo.

Ai ofron mënyra të shumta për të luajtur, me anë të të cilave përdoruesit mund ta luajnë atë në multiplayer dhe gjithashtu tek. Në mënyrat e shumta, përdoruesi mund të shtojë një lojtar tjetër për ta luajtur atë. Nëse përdoruesit duan ta luajnë me bots, atëherë ai gjithashtu ofron një modalitet të vetëm. Në një modalitet të vetëm, lojtari mund të luajë lojën me bots.

Në lojë, lojtarët beqarë duhet të kontrollojnë të gjithë ekipin. Ai do të sigurojë kontroll mbi lojtarin, i cili është afër topit. Lojtari mund të marrë topin nga lojtarët e tjerë dhe t'ua kalojë atë të tjerëve. Ai madje i siguron lojtarit që të bëjë lëvizje të ndryshme për të brumosur lojtarët e tjerë dhe të kënaqet duke luajtur.

Ofron shumë kontrollues të lojës, me anë të të cilëve mund ta luani atë në mënyrë më realiste. Të Lojë 3D u ofron përdoruesve funksione të shumta, për të kaluar topin dhe gjithashtu për të kaluar topin. Përdoruesi duhet të jetë në rreth për të bërë disa rezultate. Ai siguron kontrolle, me anë të të cilave lojtari mund të marrë topin nga kundërshtarët.

Duhet të jeni të shpejtë dhe të përgjegjshëm gjatë lojës, sepse mund të humbisni brumin dhe të humbni të gjithë lojën. Ka animacione të ndryshme që shtohen me të, të cilat mund të interpretohen ose luhen, pas një humbjeje ose rezultati. Ai gjithashtu siguron regjistrimin e lojës, me anë të të cilit lojtarët mund të shikojnë përsëri çdo rezultat.

Ai siguron ekipe të ndryshme, të cilat ju i zgjidhni në fazat fillestare. Pasi të keni mbaruar krijimin e ekipit, atëherë mund të luani turneun dhe t'i fitoni ato. Ajo ofron mënyra të ndryshme loje, në të cilat mund të luani një ndeshje të shpejtë. Në ndeshjen e shpejtë, mund të filloni duke luajtur çdo ndeshje të disponueshme. Ndeshja e shpejtë nuk ndikon në operatorin ose turneun tuaj.

Ka shumë më shumë karakteristika në këtë lojë, të cilat mund t'i eksploroni. Pra, shkarkoni këtë aplikacion dhe filloni të luani. Nëse keni ndonjë pyetje ose problem me të, atëherë mos ngurroni të na kontaktoni përmes seksionit të komenteve më poshtë dhe mos ngurroni ta përdorni.

App Details

EmërNBA 2k14
Masat784.73 MB
Versionv1.30
Emri i Paketuesitcom.t2ksports.nba2k14android
ZhvilluesVirtuos
KategoriaLojra/Sportiv
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.0 dhe Mbi

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

Disa nga tiparet kryesore përmenden në seksionin e mësipërm, por ka shumë më tepër. Pra, ne do të ndajmë një listë të karakteristikave kryesore me të gjithë ju. Ju gjithashtu mund të ndani përvojën tuaj me ne, përmes seksionit të komenteve.

 • Falas për Shkarkim
 • Lirë për të luajtur
 • Mënyrat e lojërave të shumëfishta
 • Në dispozicion për shumë lojtarë
 • Kontrollet e qetë
 • Lojërat më të mira sportive
 • Mënyrat e lojës dhe mënyra me shumë lojtarë
 • Lojë Android me lojë realiste
 • Mënyra e lojës "Kontrollet intuitive".
 • Grafika HD për pajisje celulare
 • Version i ri me Kevin Durant
 • Ekipet më të mira të vendeve evropiane në telefonat inteligjentë Android
 • Modaliteti i transportuesit
 • Luaj me miqtë në Bluetooth
 • Animime
 • Ndërfaqja është miqësore me përdoruesit
 • Shume me shume

Fotografitë e aplikacionit

Ne kemi disa aplikacione të ngjashme lojrash për ju.

Madden Mobile 21

Përplasje metali

Si të shkarkoni NBA 2K 14?

Versioni i fundit është i disponueshëm në treg, por është i vështirë për tu gjetur. Pra, ne do të ndajmë një lidhje të sigurt dhe funksionuese për ta shkarkuar atë. Thjesht duhet të gjeni butonin e shkarkimit, i cili është i disponueshëm në krye dhe në fund të kësaj faqe. Trokitni lehtë mbi butonin e shkarkimit dhe prisni disa sekonda, shkarkimi do të fillojë automatikisht.

FAQs

Cila është loja më e mirë e basketbollit me karakterin e LeBron James?

Shijoni lojën NBA 2K14, e cila ofron lojtarët më të njohur të NBA.

A ofron Google Play Store NBA 2K14 Mod Apk File?

Jo, Google Store nuk ofron lojëra të modifikuara.

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në pajisjet Android?

Aktivizo burimet e panjohura nga siguria e cilësimeve të Android, më pas instalo skedarin Apk të shkarkuar.

Përfundim

NBA 2K14 Apk OBB është mënyra më e mirë për të përjetuar lojën video të Shoqatës Kombëtare të Basketbollit në pajisjen tuaj Android. Pra, shkarkojeni dhe filloni të luani me ekipin tuaj. Për aplikacione më të mahnitshme, vazhdoni të vizitoni faqen tonë të internetit

Shkarko Linkun

Lini një koment