Netflix SV4 Apk Android Shkarko Pa pagesë [2022 Netflix Falas]

Argëtimi duke parë filma dhe seriale në internet është një nga gjërat më të zakonshme që bëjnë njerëzit. Netflix SV4 Android është një aplikacion Android që po e ndajmë me ju. Përdoruesit do të jenë në gjendje të gjejnë koleksionin më të mirë të filmave, shfaqjeve televizive, anime dhe përmbajtje të tjera të ngjashme në aplikacion.

Ka shumë platforma të disponueshme në treg, dhe të gjitha ato u ofrojnë përdoruesve mundësinë e aksesit në përmbajtje të pakufizuar argëtuese. Por meqenëse të gjithë e dinë, ato platforma ofrojnë shërbime premium për përdoruesit e tyre, për të cilat ju duhet të paguani një shumë të caktuar parash çdo muaj.

Çfarë është aplikacioni Netflix SV4?

SV4 Apk File është një aplikacion argëtues Android i krijuar posaçërisht për të apasionuarit pas argëtimit. Ajo ofron disa nga koleksionet më të mëdha të përmbajtjeve argëtuese falas, të cilat vështirë të gjenden falas në internet.

Netflix është një nga ofruesit më të njohur të argëtimit dhe aktualisht ka mbi 207 milionë abonentë premium. Nëse jeni adhurues i argëtimit, atëherë dini për ofruesit më të njohur të filmave.

Mijëra filma, shfaqje televizive dhe media të ngjashme janë të disponueshme në këtë platformë, të cilat mund të aksesohen dhe shijohen lehtësisht. Por problemi më i zakonshëm është me aplikacionin zyrtar falas, i cili jep akses të kufizuar falas të ofruar nga kompania Netflix.

Nëse dëshironi të keni akses në të gjithë përmbajtjen e pakufizuar, do t'ju duhet të blini versionin premium të aplikacionit Android. Deri më tani, vetëm abonimi premium ishte mënyra e vetme për të hyrë në të. Tani, ne jemi këtu me një skedar të ri Apk, me të cilin nuk do t'ju kërkohet të paguani për versionin premium.

Netflix SV4

Për të hyrë në përmbajtjen premium në Netflix, ka një numër aplikacionesh të disponueshme që thonë se ofrojnë një abonim premium në Netflix. Por gjetja e aplikacionit më të mirë të disponueshëm është mjaft e ndërlikuar për këdo dhe kjo është arsyeja pse ne jemi këtu për t'ju ofruar aplikacionin më të mirë që mund të gjeni.

Ne jemi këtu për t'ju prezantuar me versionin më të njohur të modës për të gjithë ju, i cili ofron mijëra shërbime për përdoruesit e Android. Ekzistojnë disa nga koleksionet më të mëdha të shërbimeve të disponueshme, të cilat çdokush mund t'i aksesojë dhe t'i shijojë lehtësisht.

Paneli kryesor ofron veçori të personalizimit të aplikacioneve, përmes të cilave mund të bëni ndryshime të shumta. Kontrolloni filmat, shfaqjet televizive, luajtësin e pajisjes, përmbajtjen e shkarkimit, gjetësit e aparateve, përmbajtjen e shfletuesit dhe më shumë personalizime në pultin kryesor.

La Aplikacioni i filmit është krijuar posaçërisht që fansat e Netflix të kenë akses falas në të gjithë përmbajtjen e tyre të preferuar. Biblioteka të shumta janë të disponueshme për përdoruesit e Android, ku ata mund të kenë akses dhe të shijojnë një shumëllojshmëri të gjerë të përmbajtjes. Nuk kërkohet asnjë kosto ose regjistrim për të parë ndonjë nga filmat e disponueshëm këtu.

Versioni i ri ofron përditësim automatik të përditshëm të përmbajtjes. Pra, ju mund të gjeni të gjithë filmat më të fundit të publikuar këtu. Me këtë version mod, mund të keni veçori të avancuara për të pasur argëtim të pafund.

Nuk ka më nevojë të shqetësoheni për koston e ulët mujore. Me këtë skedar të mrekullueshëm Apk, do të keni akses të plotë në një nga aplikacionet kryesore në trend në pajisjen tuaj Android dhe do të shijoni argëtimin me transmetim.

Platforma u ofron përdoruesve të saj një sërë burimesh argëtimi që janë të mirëorganizuara në një numër bibliotekash. Ju mund të përdorni lehtësisht kategoritë tuaja të preferuara në platformë dhe ne do të diskutojmë disa prej tyre me ju në paragrafët e mëposhtëm.

 • Zgjedhja e redaktorit
 • TV Shows
 • kinema
 • Lirimet HD
 • Anime
 • kalendar

Në këto kategori janë të disponueshme filtra të mëtejshëm, të cilët mund të përdoren për të gjetur llojin specifik të përmbajtjes në platformë. Këta filtra lehtësojnë gjetjen e përmbajtjeve të ngjashme në platformë pa hasur ndonjë vështirësi.

kinema

Ka shumë adhurues të filmave dhe ata duan të marrin filmat më të rinj, prandaj tani ju keni akses në veçoritë kryesore. Aplikacioni ofron disa nga veçoritë më të mira për përdoruesit, duke përfshirë koleksionin më të madh të filmave në treg.

Me këtë aplikacion, ju keni akses në filma të pakufizuar, të cilët çdokush mund t'i qaset lehtësisht dhe të kënaqet duke i parë. Ju mund të shikoni lloje të shumta filmash në platformë dhe të argëtoheni duke u argëtuar.

Seri Web

Shumë njerëz kanë vështirësi në gjetjen e sezoneve të plota të ndonjë shfaqjeje televizive. Ka shumë lloje emisionesh të disponueshme për fansat, përmes të cilave ata mund të argëtohen pafund. Disa nga përmbajtjet më të mira të transmetimit janë gjithashtu të disponueshme për ta.

Marrja e aksesit në të gjitha këto veçori të mahnitshme është po aq e thjeshtë sa marrja e pultit kryesor më të mirë dhe argëtimi. Këtu mund të shikoni shfaqje të pakufizuara televizive, ku mund t'i merrni lehtësisht dhe të argëtoheni duke kaluar kohën tuaj.

Downloader

Ky aplikacion ka menaxherë shkarkimesh të integruara të palëve të treta që ju lejojnë të shkarkoni lehtësisht skedarë video prej tij. Pra, nëse keni probleme me shkarkimin e përmbajtjes së transmetimit të drejtpërdrejtë, atëherë përdorni këtë aplikacion për të marrë menaxherin më të mirë të shkarkimit.

Merrni të gjithë skedarët e shkarkuar në menaxherin e skedarëve të pajisjeve Android, të cilëve mund t'i qaseni lehtësisht dhe të argëtoheni. Skedarët e drejtpërdrejtë të medias do të ruhen në telefonin tuaj Android me këtë aplikacion falas. Shikoni skedarin e shkarkuar në celularin tuaj pa lidhje interneti me këtë aplikacion të mrekullueshëm.

Luajtësi i parazgjedhur i videos

Ai vjen me një luajtës video të integruar përmes të cilit do të mund të shikoni të gjithë përmbajtjen e ofruar nga aplikacioni. Nëse preferoni të përdorni një riprodhues tjetër video, atëherë aplikacioni mund të aksesohet edhe nëpërmjet opsionit për të hyrë në luajtës të tjerë të paracaktuar celularë, si p.sh. përdorimi i një riprodhuesi të jashtëm video.

Ekziston një veçori mjaft e mahnitshme që i lejon përdoruesit të marrin të gjithë dialogun nga një film përmes titrave të tij. Gjithashtu, softueri i transmetimit u ofron përdoruesve një mundësi për të shtuar dhe hequr lehtësisht titrat nga transmetimi i tyre gjithashtu.

Aplikacioni nuk ofron video live, që do të thotë të instaloni aplikacione që mbështesin transmetimin e drejtpërdrejtë. Ka platformat më të njohura të disponueshme në këtë faqe interneti. Pra, mund të shkarkoni aplikacione të tjera shtesë.

Serverat

Është e mundur të përjetoni një përvojë të qetë transmetimi pa ndonjë problem serveri këtu, pasi do të gjeni disa nga serverët më të mirë dhe më aktivë. Ju madje mund të shijoni një përvojë të qetë transmetimi në lidhje të ngadalta të internetit.

Unë mendoj se ka shumë veçori shtesë të disponueshme në këtë aplikacion që mund t'i eksploroni nëse dëshironi të përfitoni nga të gjitha shërbimet e ofruara prej tij. Në fakt, nëse dëshironi ta bëni këtë, atëherë rekomandohet që të shkarkoni këtë aplikacion të versionit më të fundit për pajisjen tuaj Android. Ai përfshin karakteristika të shkëlqyera.

Nëse nuk jeni të kënaqur me shërbimet e ofruara dhe dëshironi të merrni më shumë përmbajtje të ngjashme, atëherë duhet të provoni Desi Cinema TV Apk Aplikacioni i Filmit Zoshy. Këto janë gjithashtu skedarë të njohur argëtues Apk të disponueshëm në faqen tonë të internetit.

App Details

EmërNetflix SV4 Apk
Masat16.96 MB
Versionv2.6.8
Emri i Paketuesitcom.battlebot.dita
ZhvilluesBot Beteja
KategoriaApps/Argëtim
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.4 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni skedarin Netflix SV4 Apk?

Ne po ndajmë me të gjithë ju procesin më të shpejtë të shkarkimit, në të cilin gjithçka që duhet të bëni është të gjeni butonin e shkarkimit. Për të filluar shkarkimin, thjesht duhet të shtypni butonin në krye dhe në fund të kësaj faqeje. Do të fillojë automatikisht pas disa sekondash.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
 • Aplikimi më i mirë për argëtim
 • Filma të pakufizuar, Shfaqje TV, Anime dhe më shumë përmbajtje
 • Kategoritë e përcaktuara mirë
 • Filtrat janë në dispozicion për kërkime specifike
 • Në dispozicion Linqe të Shumëfishta të serverit
 • Built-in Video Player dhe mbështetjen e lojtarëve të jashtëm
 • Nuk mbështet reklama të palëve të treta
 • Skedarë të shkarkueshëm
 • Ndërfaqja është miqësore me përdoruesit
 • Mbështetni Titrat Për Përdoruesit
 • Shumë më tepër

FAQs

Si të merrni aplikacionin celular Netflix me Premium të shkyçur?

Merrni Netflix SV4, i cili ofron një abonim falas në Netflix.

A mund të kemi akses falas në përmbajtjen argëtuese të pakufizuar të Netflix?

Po, me këtë version të modifikuar, mund të merrni filma të pakufizuar, Episode TV dhe skedarë të tjerë media. Shkarkoni APK në celularin tuaj dhe kënaquni.

A mund të shkarkojmë skedarë Netflix SV4 Apk nga Google Play Store?

Jo. Mod Apk nuk disponohet në Google Play Store.

Si të merrni falas shfaqjet më të fundit televizive të Netflix?

Me Netflix SV4 Apk, mund të keni shfaqjet më të fundit televizive. Apk Netflix ofron shërbimet më të mira për përdoruesit.

Si të instaloni aplikacione në Android?

Nëse jeni duke instaluar një aplikacion të palës së tretë, atëherë duhet të aktivizoni "Burime të panjohura". Gjeni skedarin Apk të shkarkuar dhe trokitni lehtë mbi të dhe do të merrni kërkesën e instalimit për të instaluar Apk.

Fjalët përfundimtare

Me këtë aplikacion, përdoruesit që duan argëtim të pakufizuar mund të arrijnë lehtësisht ëndrrat e tyre. Netflix SV4 Shkarkoni në një pajisje Android dhe filloni të përdorni këtë aplikacion. Aplikacioni mund të shkarkohet nga lidhja e mëposhtme.

Shkarko Linkun

1 mendim në “Netflix SV4 Apk Android Free Download [2022 Falas Netflix]”

 1. السلام عليكم اولا اشكركم على هدا التطبيق المميز لكنه لا يريد أن يشتغل على هاتفي اندرويد بمجرد انه يعطيني vetëm الصفحة الأولى لكن لا يمكن البحث ولا تشغيل فيلم اتسائلة السعية لشلة احتج الطوطى

  përgjigje

Lini një koment