Ninja Heroes New Era Shkarko APK për Android [2022]

Të apasionuarit pas lojërave aksion nuk do të duan ta humbin këtë lojë të re emocionuese. Nëse ju pëlqen të luani lojëra në celularin tuaj, atëherë këtu është loja më e fundit për ju. Luaj Ninja Heroes New Era Apk në pajisjen tënde celulare për një sasi të pafund argëtimi dhe kënaqësie.

Njerëzit në mbarë botën kënaqen duke luajtur lojëra celulare dhe duke u argëtuar me to. Lojtarët mund të aksesojnë lehtësisht shërbime të shumta përmes këtyre lojërave. Rrjedhimisht, ju mund ta kaloni kohën tuaj të lirë duke luajtur lojën dhe duke u argëtuar pa kufi.

Çfarë është Ninja Heroes New Era APK?

Me Ninja Heroes New Era Apk, përdoruesit mund të shijojnë lojën më të mirë aksion-aventure në Android. Si lojtar, ju mund të përdorni funksione të ndryshme dhe të argëtoheni pafund duke kaluar kohë cilësore me lojtarët e tjerë.

Ekzistojnë lloje të ndryshme lojërash, të cilat mund t'i luani dhe t'i shijoni. Lojtarët mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri shërbimesh të ofruara nga çdo lojë e ofruar. Për të gjithë ju adhurues të lojërave Android, ne kemi sot një lojë unike për ju. Një sërë veçorish janë në dispozicion që lojtarët të shijojnë.

Ju duhet të qëndroni me ne vetëm nëse doni të mësoni gjithçka rreth këtyre veçorive. Këtu do të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet për Lojë 2D. Si rezultat, do të jeni në gjendje të kuptoni më mirë veçoritë e lojës përpara se ta shkarkoni.

Lojë histori

Shumë vite më parë, rajoni kontrollohej nga një ninja e keqe e fuqishme. Megjithatë, disa luftëtarë heroikë bashkojnë forcat për ta nxjerrë jashtë dhe për të shpëtuar popullin. Ninjat e drejtë vranë mjeshtrin e keq ninja pas një beteje të furishme midis të dy palëve.

Pra, pas gjithë këtyre viteve, mjeshtri më në fund po kthehet. Prandaj, ju takon juve t'i shpëtoni njerëzit nga ninjat e këqij. Mblidhni mjeshtra të shumtë të fuqishëm për t'ju ndihmuar në betejën kundër të këqijave në fillim të udhëtimit tuaj.

Ekziston mundësia për të vizituar shumë fshatra dhe për të shpëtuar njerëzit në to. Është përgjegjësia juaj të vazhdoni të luftoni në mënyrë që të gjithë njerëzit të jenë të sigurt. Si rezultat i veçorive të tij emocionuese, lojtarët mund të argëtohen pafund me lojën.

Gameplay

Të gjithë mund ta luajnë këtë lojë sepse nuk është aspak sfiduese. Këtu duhet të bëni vetëm një gjë: të hyni në misione, të zhbllokoni heronjtë dhe të krijoni një ushtri. Nuk ka nevojë për të luftuar dhe humbur kohë sepse betejat janë të automatizuara.

Këtu ka një shkollë ku mund të gjeni heronj të rinj. Prandaj, ju duhet të zbuloni heronj të rinj dhe t'i zhbllokoni ata. Forca e ekipit tuaj do të përcaktojë se sa lehtë mund të përfundoni misionet. Filloni të kërkoni për të gjithë lojtarët në dispozicion dhe argëtohuni.

Grafikë

Një grafikë 2D do t'ju prezantohet në këtë lojë dhe ju mund ta luani atë. Lojtarët mund të shijojnë grafika tërheqëse dhe krijuese në këtë lojë. Ju mund të shijoni këtë lojë të mrekullueshme dhe të argëtoheni duke e luajtur atë. Përfitoni nga shumë lloje të veçorive të përmirësuara.

Ekzistojnë një sërë veçorish të disponueshme për lojtarët, të cilat mund t'i përdorni dhe t'i shijoni. Në rast se dëshironi të mësoni më shumë, Ninja Heroes New Era Download është zgjidhja më e përshtatshme për ju. Filloni të eksploroni të gjitha shërbimet e disponueshme duke shkarkuar skedarin Apk në pajisjen tuaj celulare.

Shikoni këto aplikacione të tjera nëse po kërkoni më shumë lojëra të ngjashme. Përveç luajtjes dhe shijimit të lojërave tona, ne kemi në dispozicion një sërë opsionesh të tjera. Nëse doni të argëtoheni më shumë, atëherë duhet të merrni GTA Motovlog Kulti i Qengjit Apk. Këto janë të dyja lojëra mjaft të njohura.

App Details

EmërNinja Heroes Era e Re
Masat60.02 MB
Versionv1.1.1
Emri i Paketuesitcom.nextgen.nh
ZhvilluesKageherostudio
KategoriaLojra/veprim
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.3 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Ninja Heroes New Era Android?

Kemi kënaqësinë t'ju ofrojmë procesin më të shpejtë të shkarkimit, i cili mund të aksesohet lehtësisht nga kushdo. Me fjalë të tjera, nëse doni të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj të lirë, nuk keni nevojë të kërkoni në internet. Ne kemi procesin më të shpejtë të shkarkimit për të gjithë ju.

Prandaj, ju duhet vetëm të prekni butonin e shkarkimit në krye dhe në fund të kësaj faqeje. Pasi të keni bërë trokitje, duhet të prisni disa sekonda. Pas trokitjes, procesi i shkarkimit do të fillojë.

Karakteristikat kryesore

  • Falas për të shkarkuar dhe luajtur
  • Loja me e mire e veprimit
  • Merrni nivele të pafundme
  • Karaktere të shumta Ninja
  • E thjeshtë dhe e thjeshtë për tu luajtur
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
  • Nuk i mbështet reklamat
  • Shumë më tepër

FAQs

Si të merrni Ninja falas?

Hyni në Akademinë Ninja dhe përdorni kartat për të zhbllokuar heronj të rinj.

A mund të kapërcejmë beteja?

Po, mund të prekni butonin e kapërcimit për të marrë rezultate të drejtpërdrejta përfundimtare.

Si të regjistroheni për këtë lojë?

Përdorni adresën tuaj të emailit dhe përfundoni procesin e regjistrimit.

Fjalët përfundimtare

Për argëtim, ju duhet vetëm Ninja Heroes New Era Apk në pajisjen tuaj celulare. Ka një numër opsionesh të disponueshme për lojtarët për t'i eksploruar. Ka gjithashtu lojëra më emocionuese në këtë faqe interneti që mund t'i eksploroni.

Download link

Lini një koment