P King Apk 2022 Shkarko për Android [Rikuperoni llogaritë FF]

Humbja e një llogarie lojrash është një nga përvojat më fatkeqe për çdo lojtar. Një nga problemet më të zakonshme për lojtarët Free Fire është humbja e llogarive të tyre të lojërave. Pra, ne kemi zhvilluar P Mbreti Apk që do t'ju lejojë të riktheni llogarinë tuaj në një çast.

Tregu është i mbushur me mijëra lojtarë dhe hakerë që duan të kenë akses në llogarinë e një lojtari tjetër. Kjo është një nga mënyrat më të zakonshme që lojtarët arrijnë në nivele më të larta pa humbur kohën e tyre, por nuk është e drejtë që ata të marrin përsipër llogarinë e një lojtari tjetër.

Çfarë është P King Apk?

PK King Apk është një mjet Android, i zhvilluar posaçërisht për lojtarët e Garena Free Fire. Është krijuar për ata që kanë humbur llogaritë e tyre të lojërave për çfarëdo arsye. Duke përdorur këtë mjet të thjeshtë, nuk do të duhet të shqetësoheni për humbjen e llogarisë suaj përsëri.

Ka mijëra lojëra celulare që janë në dispozicion të lojtarëve sot, të cilat ata duan t'i luajnë dhe t'i shijojnë. Secila prej lojërave të disponueshme ofron një grup të ndryshëm funksionesh që lojtari mund t'i shijojë. Problemi është se ka vetëm disa lojëra që janë të njohura në të gjithë botën.

Kjo lojë është shumë e popullarizuar në të gjithë botën dhe ofron karakteristika të nivelit të lartë për lojtarët që të argëtohen pa kufi, veçanërisht nëse ata janë mësuar të luajnë lojëra realiste me shumë lojtarë. Nuk ka dyshim se Genera FF është një nga lojërat më të njohura në treg sot.

Garena Free Fire

Loja Garena FF është bërë një nga lojërat më të mira të veprimit Android, e cila ka miliona lojtarë në të gjithë botën. Kjo lojë u siguron lojtarëve një përvojë realiste të lojës që u lejon atyre të shijojnë kohën e lirë duke luajtur një lojë që i angazhon vërtet.

Ka disa artikuj premium të disponueshëm në lojë që nuk janë të disponueshëm në versionin falas, por ka disa lojtarë që janë të interesuar t'i përdorin ato veçori. Ata mund të investojnë para të vërteta në lojë dhe të zhbllokojnë çdo veçori.

Karakteristikat Premium

Për shkak të faktit se veçoritë premium të FF ofrojnë ndihmë shtesë gjatë lojës, ai u mundëson lojtarëve premium të kenë dorën e sipërme ndaj lojtarëve falas. Kështu, çdo lojtar që posedon artikuj premium mund të mposhtë shumë lehtë një lojtar falas.

Disa nga artikujt më të njohur në lojë janë Personazhet Premium dhe Skins, të cilët janë personazhe të kyçur që kanë më shumë aftësi për t'i përdorur lojtarët. Ata janë gjithashtu artikujt më të njohur në lojë, të cilat ofrojnë vetëm akses me diamant.

Është e ngjashme me "skinet premium" për armët, të cilat kanë më shumë veçori si rreze e rritur, më shumë shkallë dëmtimi, rimbushje të shpejtë dhe më shumë shërbime, kështu që lojtarët pro të kësaj loje dëshirojnë të kenë akses në të gjitha këto veçori.

Identifikohu

Krijimi i një llogarie është mjaft i lehtë, pasi ju duhet vetëm të mbani mend adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin. Ju gjithashtu mund të lidhni llogarinë tuaj me Facebook, megjithatë, ju duhet të mbani mend informacionin tuaj të hyrjes.

Humbi ID FF

Kur njerëzit humbasin kredencialet e tyre të regjistrimit, mund të ndodhë për një sërë arsyesh dhe llogaritë të humbasin. Për shembull, nëse e keni luajtur për një kohë shumë të gjatë pa marrë daljen, mund të harroni kredencialet tuaja të regjistrimit.

Ata që mund të kenë akses në këtë lojë pas një kohe shumë të gjatë do të humbasin gjithashtu kredencialet e tyre. Ka edhe mashtrues që nxjerrin kredencialet e njerëzve. Mund të ketë situata të tjera që ndodhin, por nëse humbni llogarinë tuaj, atëherë është jashtëzakonisht e vështirë ta rifitoni atë.

E njëjta gjë vlen edhe për ID-të FF, ku mund të gjeni shumë artikuj premium dhe shumë artikuj premium. Megjithatë, këto llogari janë braktisur nga pronarët dhe mund të aksesohen nga kushdo që di se si t'i qaset.

Mjeti PKing

Ne jemi këtu me aplikacionin P King për të gjithë ju. Ky është një mjet i thjeshtë që siguron qasje të lehtë në të gjitha kredencialet dhe i lejon përdoruesit t'i qasen pa ndonjë vështirësi. Për të hyrë në këtë mjet, duhet të kaloni një proces të thjeshtë dhe të merrni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin për të.

Në këtë udhëzues, ne do t'ju japim disa informacione të dobishme në lidhje me mjetin që do t'ju ndihmojë të arrini të gjitha qëllimet tuaja kur bëhet fjalë për marrjen e detajeve të llogarisë FF. Nëse dëshironi të merrni kredencialet e hyrjes për llogarinë FF, atëherë nuk keni pse të shqetësoheni më për këtë.

Si të merrni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e llogarive falas të zjarrit?

Ju duhet ID-ja e lojtarit për të qenë në gjendje të rikuperoni profilin tuaj nëse e keni humbur atë për ndonjë arsye. Ka shumë mënyra në të cilat mund të merrni ID-në e lojtarit. Nëse e mbani mend ID-në tuaj, atëherë është mirë, por nëse nuk e mbani mend, atëherë ata duhet të kalojnë disa hapa të thjeshtë.

Është e nevojshme të hyni në Free Fire, ose duke përdorur një profil tjetër ose duke përdorur një llogari Vizitor. Pasi të keni hyrë, do t'ju kërkohet të kërkoni për llogarinë tuaj duke përdorur emrin e përdoruesit. Pasi të gjeni llogarinë tuaj, do të jetë e lehtë të gjeni numrin ID të lojtarit.

Në versionin aktual, aplikacioni ofron shërbimet e tij vetëm për llogaritë që janë të lidhura me Facebook. Vetëm nëse profili juaj është i lidhur me Facebook, do të mund të merrni kredencialet. Për ta bërë këtë, duhet të hyni në këtë mjet dhe të futni numrin e ID-së.

Do t'ju duhet të prisni për ca kohë, por pasi ta bëni këtë, do të merrni kredencialet tuaja të hyrjes. Procesi është mjaft i thjeshtë dhe i thjeshtë dhe mund ta përfundoni në vetëm disa sekonda. Nëse dëshironi aplikacionin, atëherë P King Download është ajo që duhet të bëni.

Fatkeqësisht, ka një problem tjetër për ju djema. Mjeti është aktualisht në zhvillim e sipër, megjithatë, nuk do të duhet të shqetësoheni për të pasi do të kryejë të gjitha këto funksione. Pra, nuk do të jetë e vështirë për ju që të keni akses në çdo ID të FF-së që dëshironi.

E vërteta është se ju mund të mos jeni në gjendje ta merrni atë në internet, por ne kemi një zgjidhje për të gjithë ju. Pra, ju djema ende mund të përdorni të gjitha këto veçori pa nevojën e këtij mjeti. Nëse doni të dini më shumë rreth zgjidhjes, atëherë qëndroni me ne për pak.

A është e sigurt të përdoret?

Është e sigurt të përdorni mjetin nëse po e përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj personale. Meqenëse ne nuk jemi zhvilluesit e mjetit, kjo është arsyeja pse ne nuk jemi në gjendje të ofrojmë asnjë lloj garancie personale në lidhje me përdorimin tuaj të mjetit. Mjeti King Apk për Android i krijuar posaçërisht për kredencialet FF ID.

Rekomandimi ynë është që së pari të provoni mjetin në një llogari false dhe të njiheni me të gjitha veçoritë që disponohen nga aplikacioni. Nëse i gjeni këto veçori sipas dëshirës tuaj, atëherë ju rekomandojmë të përdorni aplikacionin dhe të argëtoheni pafund me të.

Ka më shumë mjete në dispozicion në treg, i cili ofron shërbime të ngjashme. Kështu që, mund të provoni edhe ju Akun Apk Robar Cuenta Por ID e Apk për të marrë profilin tuaj.

App Details

EmërP Mbreti
Masat3.30 MB
Versionv1.0
Emri i Paketuesitcom.devil. zyrtare16
ZhvilluesPKING
KategoriaLojra/Tools
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.4 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni P King Android?

Mjeti është në zhvillim e sipër, por ne kemi një të ngjashëm për ju. Mund ta shkarkoni mjetin Android Free nga kjo faqe dhe të shijoni të gjitha veçoritë e tij. Prekni butonin e shkarkimit në krye ose në fund. Pasi të shkarkohet, mjeti do të jetë i aksesueshëm në pajisjen tuaj Android.

Ka shumë gjëra që mund të dëshironi të dini rreth këtij mjeti pasi është mjaft i ri në treg dhe është i mbrojtur me fjalëkalim, që do të thotë se duhet të merrni çelësin për të hyrë në të gjitha shërbimet. Më poshtë do të ndajmë fjalëkalimin, të cilin mund ta përdorni për të hyrë në mjet.

Fjalëkalimi: HACKER DARK VIP

Karakteristikat kryesore

  • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
  • Merrni Llogaritë e FF të Humbura
  • Mbështetni vetëm ID-të e lidhura me Facebook
  • ID-ja e lojtarit është e detyrueshme
  • Proces i shpejtë dhe i thjeshtë
  • Merrni kredencialet e hyrjes së menjëhershme
  • Nuk i mbështet reklamat
  • Shumë më tepër

FAQs

A mundet integrimi i Pking në pajisjet Android të mundësojë detajet e llogarisë FF të lojtarëve?

Po, versioni falas i Apk u siguron lojtarëve që të marrin detajet e llogarisë falas.

A mund ta shkarkojmë skedarin P KING Apk nga Google Play Store?

Jo, Google Play Store nuk ofron skedarë Apk të palëve të treta, por merr lidhjen P King Apk Download nga kjo faqe.

Si të instaloni skedarin e aplikacionit P King në telefonin Android?

Duhet të aktivizoni 'Burimet e panjohura' nga Siguria e cilësimeve të Android.

Fjalët përfundimtare

P King Apk pa pagesë do të jetë së shpejti në dispozicion në treg. Pra, ne do ta ndajmë lidhjen e shkarkimit me ju të gjithë aq shpejt sa do të ofrohet. Deri atëherë mund të përdorni mjetin tjetër dhe të përpiqeni të merrni ID-në tuaj. Shpresojmë se do të funksionojë për ju.

Shkarko Linkun

Lini një koment