Poparazzi Apk 2022 Shkarkimi për Android [Pernotoni Pizza]

Pica është një nga ushqimet e shpejta më të zakonshme që ka në të gjithë globin. Prandaj, ne do të ndajmë një aplikacion të ri me të gjithë, përmes të cilit mund të merrni pizza në pragun tuaj. Poparazzi Apk është aplikacioni më i fundit, i cili ofron këto shërbime për njerëzit Debrecen.

Siç e dini ka shumë lloje të pjatave në treg, të cilat njerëzit duan të hanë. Me kohën dhe teknologjinë, njerëzit po marrin lloje të ndryshme të shërbimeve ushqimore. Njerëzit nuk kanë pse të gatuajnë gjatë gjithë kohës në shtëpi me shërbime të menjëhershme të ushqimit të shpejtë.

Çfarë është Poparazzi Apk?

Poparazzi Apk është aplikacioni më i fundit Android Food, i cili ofron për të siguruar karakteristika të ushqimit të shpejtë për përdoruesit. Aplikacioni është zhvilluar posaçërisht për njerëzit, të cilët dëshirojnë të marrin shërbimet më të shpejta të shpërndarjes së picave. Merrni aplikacionin në pajisjen tuaj për të eksploruar gjithçka në lidhje me të.

Ka industri të ndryshme të mëdha dhe mini ushqimore në të gjithë globin, të cilat ofrojnë shërbime të ndryshme. Njerëzve u pëlqen të marrin pjata italiane, të cilat janë mjaft të njohura në të gjithë globin. Ka mijëra pjata të ndryshme në dispozicion për njerëzit.

Por një nga pjatat më të njohura në botë është Pica. Isshtë një nga pjatat më të mira të këndshme, të cilat vizualisht duken të rrumbullakëta dhe të rrafshëta. Ka lloje të ndryshëm të përbërësve të disponueshëm në të, por disa nga përbërësit më të zakonshëm janë gruri, domatet dhe djathi.

Do të ketë më shumë përbërës shtesë për njerëzit sipas shijes së tyre. Nuk mund të piqet në një furrë të zakonshme, që do të thotë se njerëzit kanë nevojë për një furrë të veçantë me dru për ta pjekur. Kështu që, zakonisht, njerëzit nuk marrin një furrë të veçantë në kuzhinën e tyre.

Veryshtë shumë e lehtë të porosisni ndonjë ushqim me cilësi të mirë nga çdo restorant. Pra, ne jemi këtu me aplikacionin Poparazzi për ju, i cili ofron shërbime për njerëzit debrecen. Debrecen është kryeqyteti i Rajonit Verior të Madh të Veriut të Hungarisë.

Sigurimi i ushqimit cilësor është një nga objektivat kryesorë të aplikacionit, përmes të cilit çdokush mund të porosisë lehtësisht pizza në pragun e tij pa ndonjë problem. Aplikacioni është zhvilluar posaçërisht për t'u bërë i shpejtë dhe cilësor, pa ndonjë problem.

Në situatën e pandemisë, Poparazzi Android ofron ushqimin më të sigurt dhe më të shëndetshëm për njerëzit. Procesi kryhet pas dezinfektimit. Pra, nuk keni nevojë të shqetësoheni për virusin apo probleme të tjera shëndetësore. Ju do të merrni ushqimin më cilësor në çast.

Siç e dini ka shumë lloje të picave në dispozicion në treg. Pra, aplikacioni u siguron përdoruesve të marrin veçori të ngjashme pa ndonjë problem. Ju mund ta bëni lehtë porosinë tuaj përmes këtij aplikacioni. Ai siguron lloje të shumta të picave.

Ju mund të përdorni aplikacionin gjatë gjithë javës, përveç të dielës. Çdo ditë ka oferta të shumta në dispozicion për përdoruesit, të cilat mund t'i porosisni me lehtësi. Nëse ju pëlqen të merrni pije alkoolike, të hidhur ose Aperitiv, atëherë këto karakteristika janë gjithashtu të disponueshme për përdoruesit.

Ju duhet të përfundoni një proces regjistrimi duke përdorur llogarinë tuaj Gmail për të hyrë në këto shërbime të disponueshme. Ju gjithashtu mund të kontaktoni përmes tekstit ose telefonatës, të dy sistemet e komunikimit janë në dispozicion në aplikacion për përdoruesit.

Shkarkoni Poparazzi, nëse doni të dini më shumë rreth këtij aplikacioni dhe veçorive të disponueshme. Ju mund të gjeni lehtësisht cilësi të lartë me çmime të ulëta. Pra, mos e humbni kohën tuaj më dhe filloni të përdorni këtë aplikacion të mahnitshëm.

Mund të ketë njerëz, të cilët dëshirojnë të marrin karakteristika të ngjashme për vendet e tjera. Nëse dëshironi të merrni aplikacione të tjera të ngjashme, atëherë duhet të provoni D2DKart Aplikacioni Global Mall.

App Details

EmërPoparaci
Masat40.30 MB
Versionv1.256
Emri i Paketuesitcom.oneminorder.paparazzi
ZhvilluesInnovair Marketing Ltd dhe Oneminorder
KategoriaApps/Ushqim & Pije
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.1 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Poparazzi App Android?

Ekzistojnë shumë platforma, të cilat ofrojnë sistemin e shkarkimit. Por ne do të ndajmë procesin e shkarkimit më të shpejtë dhe të qetë me të gjithë ju. Trokitni lehtë mbi butonin e shkarkimit, i cili është i disponueshëm në krye dhe në fund të kësaj faqe.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Merrni Shërbimet më të Shpejta të Ushqimit
  • Ushqim i Shpejtë dhe Cilësor
  • Merrni pije alkoolike dhe pije të tjera
  • Oferta ditore të ndryshme
  • Sistemi i komunikimit të menjëhershëm
  • Ndërfaqja është miqësore me përdoruesit
  • Përkrahni gjuhën hungareze
  • Shumë më tepër
Fjalët përfundimtare

Poparazzi Apk ofron disa nga veçoritë më të mira për përdoruesit. Pra, merrni aplikacionin dhe filloni të përdorni shërbimet e shpejta më të shpejta dhe të lëmuara. Kaloni kohën tuaj cilësore pa u shqetësuar për gatimin.

Shkarko Linkun

Lini një koment