Shkarkimi i Apk Era Primitive për Android [2022 E re]

Dëshironi të jetoni jetën e kryetarit të fshatit të lashtë dhe të përmirësoni jetën e njerëzve? Nëse po, atëherë ne jemi këtu me lojën më të mirë për të gjithë ju, përmes së cilës mund të argëtoheni dhe argëtoheni pafund. Merrni Primitive Era në pajisjen tuaj Android dhe keni një përvojë të pakufizuar lojërash.

Ka lloje të ndryshme lojrash në dispozicion për lojtarët për t'u argëtuar, të cilat ju mund t'i luani dhe shijoni lehtësisht. Pra, nëse doni të keni një lojë unike dhe të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj cilësore, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne për pak kohë dhe të argëtoheni.

Çfarë është Primitive Era Apk?

Primitive Era Game është një lojë Android, e cila ofron lojën më të mirë dhe më unike të strategjisë për lojtarët që të argëtohen pafund. Shijoni jetën tuaj të shefit dhe drejtojini njerëzit tuaj drejt lavdisë dhe keni një përvojë të pakufizuar lojërash.

Të luash lojëra me një lojë unike është gjithmonë argëtuese për lojtarët. Pra, ju mund të gjeni lojëra të shumta, por shumica e lojërave ofrojnë lojëra mjaft të ngjashme për përdoruesit. Nëse dëshironi të keni një përvojë të re lojrash, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne.

Ne jemi këtu me aplikacionin më të mirë të disponueshëm për të gjithë ju, përmes të cilit mund të argëtoheni pafund. Ekzistojnë disa lloje funksionesh të disponueshme, me të cilat mund t'i eksploroni dhe të argëtoheni. Pra, nëse doni të eksploroni disa nga veçoritë e lojës, atëherë eksploroni këtu.

La Lojë 2D ka një histori unike në dispozicion për lojtarët, të cilën lojtarët duan ta eksplorojnë. Ju po jetonit në shpella me njerëzit tuaj, por një shpërthim vullkani ndryshoi jetën tuaj.

Duhet të largoheni nga shtëpia dhe të largoheni për të shpëtuar jetën tuaj. Fillimi i një jete të re në një vend të ri, i cili është një vend normal me shumë burime për lojtarët. Pra, këtu do të merrni ndjekës, përmes të cilëve mund të bëheni kryeplaku i fshatit të sapolindur.

Kafshët e lashta të humbura janë në dispozicion këtu, dhe ju mund t'i gjuani ose përkëdhelni ato. Ndërtoni një ekip të fortë, në të cilin çdokush mund të mposht lehtësisht çdo sulm dhe të shpëtojë njerëzit tuaj nga armiqtë. Përmirësoni fshatin tuaj dhe argëtohuni duke luajtur këtë lojë të mrekullueshme për ta shijuar edhe më shumë.

Ju gjithashtu mund të sulmoni fshatarët e tjerë për të marrë burimet e tyre dhe për t'u argëtuar duke luajtur lojën. Ekzistojnë lloje të ndryshme funksionesh të disponueshme për përdoruesit, të cilat lojtarët mund t'i qasen këtu. Pra, mund të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj cilësore dhe të kënaqeni.

Ka shumë lloje të heronjve të disponueshëm në lojë, të cilët mund t'i ndihmoni dhe të rrisni forcën tuaj. Loja ka të bëjë me plotësimin e llojeve të shumta të kërkimeve dhe udhëheqjen e njerëzve tuaj drejt një të ardhmeje më të mirë. E ardhmja e njerëzve tuaj varet nga vendimet që merrni.

Pra, ju duhet të merrni vendimin e duhur dhe të përdorni strategjinë perfekte, përmes së cilës lojtarët mund të arrijnë lehtësisht nivele më të larta pa asnjë problem. Pra, ju gjithashtu mund të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj cilësore këtu për t'u argëtuar. Këto janë disa nga veçoritë e disponueshme të disponueshme për të gjithë ju.

Por ka shumë më tepër veçori të disponueshme për përdoruesit, të cilat ju mund t'i përdorni lehtësisht. Pra, nëse jeni të gatshëm të argëtoheni, atëherë ju duhet vetëm të merrni skedarin Apk në pajisjen tuaj Android. Mund të eksploroni më shumë veçori relative dhe të kënaqeni.

Ne kemi më shumë lojëra të ngjashme që janë në dispozicion këtu për të gjithë ju, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht. Ju mund të provoni Përplasja e Yjeve Terminator 2 Jugment Day Apk. Të dyja këto janë lojëra mjaft të njohura të disponueshme, të cilat kushdo mund t'i marrë lehtësisht dhe të argëtohet duke kaluar kohën me të.

App Details

EmërEpoka primitive
Masat133 MB
Versionv1.2.358960
Emri i Paketuesitcom.blueoceanheart.cf3
ZhvilluesGarena International III
KategoriaLojra/Strategji
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.4 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Android Era Primitive?

Ne jemi këtu me procesin më të shpejtë të shkarkimit për të gjithë ju, përmes të cilit kushdo mund të marrë lehtësisht skedarin Apk. Pra, nuk keni më nevojë të kërkoni në internet dhe të humbni kohën tuaj. Ne jemi këtu me versionin më të fundit të aplikacionit, të cilin mund ta merrni lehtësisht.

Pra, gjeni butonin e shkarkimit, i cili ofrohet në krye dhe në fund të kësaj faqeje. Pasi të keni gjetur butonin, atëherë duhet të bëni një trokitje të vetme mbi të dhe të prisni disa sekonda. Procesi i shkarkimit do të fillojë së shpejti automatikisht pasi të jetë bërë trokitja.

Karakteristikat kryesore

  • Strategjia më e mirë e lojës celulare
  • Lojë interesante
  • Linja historike unike
  • Në kërkim të shumëfishtë
  • E thjeshtë dhe e thjeshtë për tu luajtur
  • Karaktere të Shumëfishtë
  • Hartë e gjerë me karakteristika të shumta
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
  • Nuk i mbështet reklamat
  • Shumë më tepër

FAQs

Si të përmirësoni nivelet në PrimitiveERA?

Këtu ju duhet të përfundoni kërkime të shumta për të përmirësuar nivelet.

Pse nuk mund të ngrihem lart?

Nëse keni një kërkim jo të plotë, atëherë nuk mund të rrisni nivelet.

Si të merrni informacione në lidhje me burimet?

Merrni të gjitha informacionet nga pjesa e sipërme e ekranit të lojës, të cilat mund t'i eksploroni.

Fjalët përfundimtare

Primitive Era Shkarkoni në pajisjen tuaj Android dhe filloni të eksploroni të gjitha shërbimet e mahnitshme. Këtu do të keni një përvojë unike të lojës dhe do të argëtoheni. Nëse dëshironi të merrni më shumë lojëra të ngjashme, atëherë duhet të vazhdoni të na ndiqni dhe të argëtoheni.

Shkarko Linkun

Lini një koment