Real Drag Simulator Indonesia Apk Shkarko për Android

A po kërkoni një mënyrë të thjeshtë për t'u argëtuar pafund duke luajtur lojëra në celular? Nëse po, atëherë ne jemi këtu me lojën më të mirë të disponueshme që të gjithë ju të argëtoheni pa kufi. Merrni Real Drag Simulator Indonesia dhe shijoni një përvojë realiste të lojërave.

Siç e dini, ekzistojnë lloje të ndryshme lojërash në dispozicion për lojtarët celularë, me të cilat çdokush mund t'i luajë dhe të argëtohet lehtësisht. Pra, nëse jeni të gatshëm të argëtoheni pa kufi, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne dhe të eksploroni të gjitha tiparet e mahnitshme të aplikacioneve dhe të argëtoheni.

Çfarë është Real Drag Simulator Indonesia Apk?

Lojë Real Drag Simulator Indonesia është një lojë Android Racing, e cila ofron lojën më të mirë të garave me biçikletë për lojtarët që të argëtohen pa kufi. Karakteristika më e mirë e lojës është të sigurojë një përvojë realiste të lojërave me kontrolle inteligjente.

Garat me biçikletë janë mjaft të njohura në të gjithë globin, dhe njerëzit kënaqen duke luajtur dhe argëtuar. Ju mund të gjeni lloje të ndryshme lojërash, të cilat lojtarët mund t'i luajnë lehtësisht dhe të kënaqen duke kaluar kohën e tyre cilësore. Por shumica e lojërave ofrojnë lojë joreale për lojtarët.

Pra, ne jemi këtu me një nga lojërat më të mira për të gjithë ju, e cila ofron disa nga koleksionet më të mira të shërbimeve për përdoruesit. Ekzistojnë lloje të ndryshme funksionesh të disponueshme për lojtarët, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht dhe të ketë kënaqësi të pakufizuar.

Nëse dëshironi të eksploroni të gjitha veçoritë e disponueshme, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne dhe të eksploroni të gjitha. Ne do të ndajmë disa nga veçoritë më të mira këtu me të gjithë ju. Pra, mund të eksploroni dhe të argëtoheni pafund duke kaluar kohën tuaj cilësore.

Lojë Mënyrat

Këtu do të gjeni disa nga mënyrat më të mira të grumbullimit, me të cilat mund të luani dhe të argëtoheni. Pra, nëse jeni të gatshëm të shijoni kohën tuaj, atëherë merrni opsionin më të mirë për të pasur kënaqësi. Eksploroni disa nga mënyrat në listën e dhënë më poshtë.

 • Multiplayer Online
 • Lojtar të vetëm
 • Modaliteti Patrice
 • Shumë më tepër

Loja mbështet shërbimet e lojërave me shumë lojtarë për lojtarin, përmes të cilave çdokush mund të argëtohet. Pra, mund të gjeni lojtarë të tjerë nga e gjithë bota duke luajtur këtë lojë. Kënaquni duke kaluar kohën tuaj të lirë duke luajtur këtë të mrekullueshme Lojë 3D.

Ndryshim

Një nga problemet më të zakonshme është sistemi i ndërrimit të marsheve. Shumica e lojërave ofrojnë shërbime të ndërrimit automatik për lojtarët, por ju nuk keni një sistem të ndërrimit automatik në biçikletat reale të garave. Pra, këtu do të merrni sistemin e ndërrimit manual në lojë.

Loja ofron disa nga sistemet më të mira të ndërrimit që lojtarët të kenë argëtim të pakufizuar. Ekzistojnë lloje të ndryshme të veçorive që lojtarët mund t'i shijojnë. Lojtarët duhet të kontrollojnë sistemin e plotë të ndërrimit dhe të shijojnë lojërat.

Ka në mënyrë të ngjashme më shumë veçori të disponueshme për lojtarët, të cilat çdokush mund t'i qaset dhe të argëtohet. Pra, nëse doni të eksploroni më shumë veçori të ngjashme, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne. Ka më shumë veçori të disponueshme për t'u eksploruar.

Nëse dëshironi të luani më shumë lojëra të ngjashme, atëherë ne kemi disa nga sugjerimet më të mira të disponueshme këtu për ju. Tapper biçikletash Balap Drag Liar Apk janë lojëra mjaft të njohura të disponueshme, të cilat çdokush mund t'i luajë lehtësisht dhe të argëtohet duke kaluar kohë me të.

App Details

EmërSimulatori Real Drag Indonezia
Masat109 MB
Versionv4.0
Emri i Paketuesitcom.DragSimulatorIndonesia.IndonesiaRealDragSimulator
ZhvilluesProjekti DobelD
KategoriaLojra/Garë
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale6.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Real Drag Simulator Indonesia Android?

Nëse dëshironi të shkarkoni skedarin Apk, atëherë duhet të gjeni vetëm butonin e shkarkimit. Jemi këtu me versionin më të fundit të lojës, të cilin çdokush mund ta shkarkojë lehtësisht në një pajisje Android. Pra, nuk keni nevojë të kërkoni në internet dhe të humbni kohën tuaj.

Pra, ju duhet vetëm të shtypni butonin e shkarkimit dhe të prisni disa sekonda. Procesi i shkarkimit do të fillojë së shpejti automatikisht pasi të jetë bërë trokitja. Nëse keni pasur ndonjë problem me procesin e shkarkimit, atëherë mos ngurroni të na kontaktoni.

Karakteristikat kryesore

 • Shkarkoni dhe luani falas
 • Lojë më e mirë sportive
 • Shijoni garat me biçikletë 3D
 • Grafika realiste me cilësi të lartë
 • E thjeshtë dhe e thjeshtë për tu luajtur
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • Modalitete të Shumëfishta të Disponueshme
 • Shumë më tepër

FAQs

A mund të luajmë në modalitetin me shumë lojtarë?

Po, loja mbështet lojën me shumë lojtarë.

A mund të luhet loja jashtë linje?

Po, mund të luani jashtë linje dhe të argëtoheni.

Si të zhbllokoni biçikletat?

Fitoni dhe merrni monedha, përmes të cilave mund të zhbllokoni biçikletat.

Fjalët përfundimtare

Real Drag Simulator Indonesia Shkarkoni në Android-in tuaj dhe shijoni pafundësi. Ekzistojnë lloje të ndryshme të veçorive të disponueshme për t'i shijuar lojtarët. Nëse dëshironi të merrni më shumë lojëra të ngjashme, atëherë vazhdoni të na ndiqni dhe argëtohuni.

Shkarko Linkun

Lini një koment