Shkarkim i rinovuar APK për Android [YT i ri i modifikuar]

Jeni të frustruar me kufizimet në YouTube? Këtu kemi një nga botimet më të mira me akses të pakufizuar. Me Apk i rinovuar, ju mund t'i shikoni videot pa kufi, pa asnjë kufizim.

Për përdoruesit janë në dispozicion lloje të ndryshme aplikacionesh Android, të cilat ofrojnë shërbime të ndryshme. Pra, nëse jeni adhurues i shikimit të videove, atëherë duhet të qëndroni me ne. Mësoni rreth aplikacionit më të njohur që ofron një gamë të gjerë përmbajtjesh video.

Çfarë është Apk i rinovuar?

Revanced Apk është një aplikacion i modifikuar Android, i cili është versioni i modifikuar i YouTube. Me këtë aplikacion, ju mund të shijoni argëtim të pakufizuar dhe akses të plotë në Premium YouTube. Një numër përmirësimesh u janë bërë përdoruesve për të përmirësuar përvojën e transmetimit të videos.

Pajisjet Android vijnë me disa nga shërbimet më të avancuara, përmes të cilave njerëzit kanë akses në shumë lloje të ndryshme shërbimesh. Ka mijëra aplikacione të disponueshme, të cilat mund t'i gjeni në internet. Merrni të gjithë informacionin që ju nevojitet për një aplikacion video falas.

YouTube

Aplikacioni zyrtar YouTube është një platformë falas e transmetimit të videove që lejon përdoruesit të shikojnë miliona video falas. Platforma ka miliarda përdorues aktivë, të cilët kënaqen duke parë lloje të ndryshme të përmbajtjes.

Ekziston një shumëllojshmëri përmbajtjesh në dispozicion të përdoruesve që mund të aksesohen dhe shijohen lehtësisht. Pra, çdokush mund të argëtohet pafund duke përdorur këtë aplikacion zyrtar të mrekullueshëm, por ka edhe disa kufizime. Aplikacioni ofron shërbime premium.

Këto veçori premium ofrohen vetëm përmes abonimeve mujore, të cilat kushtojnë para. Rrjedhimisht, njerëzit që duan akses në shërbime të pakufizuara mund të blejnë abonime dhe të argëtohen pafund ndërsa kalojnë kohën e tyre.

Prandaj, ne kemi krijuar këtë aplikacion mahnitës, përmes të cilit mund të përfitoni nga disa nga shërbimet më të mira. Ekzistojnë lloje të ndryshme shërbimesh të disponueshme për përdoruesit, të cilat çdokush mund t'i qaset dhe t'i gëzojë lehtësisht.

YouTube Mod Apk i rinovuar

Aplikacioni mod është versioni i përmirësuar i youtube, i cili u siguron përdoruesve akses në funksionin e rëndësishëm. Ekzistojnë lloje të ndryshme funksionesh në dispozicion, të cilat çdokush mund t'i qaset dhe t'i shijojë lehtësisht. Shikoni të gjitha veçoritë këtu.

Ne jemi gati të fillojmë me disa nga veçoritë bazë premium, të cilat do t'i merrni në këtë Aplikacioni Mod. Nëse dëshironi të eksploroni të gjitha veçoritë, ju duhet vetëm të qëndroni me ne. Këtu do të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet për këtë aplikacion Android.

Shpallje

Një nga problemet më të zakonshme janë reklamat e panevojshme, të cilat hiqen këtu. Pra, nuk keni nevojë të prisni më pesë sekonda për të kapërcyer ndonjë reklamë të përgjithshme. Këtu nuk do të gjeni asnjë lloj reklame gjatë transmetimit.

Video

Përmirësime shtesë i janë bërë lojtarit. Prandaj, do të gjeni disa nga kontrollorët më efektivë, të cilët do t'i lejojnë kujtdo që të ketë kontroll më të mirë mbi procesin e transmetimit. Përdoruesit mund të zgjedhin nga lloje të ndryshme kontrolluesish inteligjentë.

Ekziston një sistem i kontrollit të rrëshqitjes që ju lejon të bëni lehtësisht ndryshime në transmetim me mbushje të konfigurueshme. Funksioni i Përsëritjes automatike u ofron përdoruesve të shijojnë kohën e lirë me menaxherin e rinovuar. Pra, ju mund të shijoni vetëm argëtim pafund.

Janë bërë shumë ndryshime në luajtësin zyrtar të YouTube për përdoruesit. Pra, këtu do të gjeni shumë butona të rinj në YouTube Vanced dhe veçori shtesë të youtube. Ekzistojnë disa veçori të ndryshuara të youtube-së zyrtare të disponueshme në listën e mëposhtme.

 • Fshih butonin e transmetimit
 • Fshih butonin e luajtjes automatike
 • Çaktivizo butonin e Shorts
 • Kontrolluesi i parazgjedhur i rezolucionit të videos
 • Kontrolluesi i parazgjedhur i shpejtësisë së riprodhimit
 • Krijo shpejtësi të personalizuar të riprodhimit
 • Çaktivizo panelet me ekran të plotë
 • Çaktivizo butonin e krijimit
 • Hiq komentet
 • Sistemi i riprodhimit HDR
 • Mbështetje e luajtësve të tjerë të videove

Luaj në sfond

Këtu do të merrni gjithashtu një sistem Playback në sfond, përmes të cilit mund të luani dhe të shijoni riprodhimin e minimizuar. Shijoni përdorimin e YouTube pa asnjë kufizim dhe argëtohuni pa kufi. Eksploroni më shumë veçori unike të aplikacionit të avancuar të YouTube.

YouTube Revanced Mod Apk ofron rezolucionin e mbivendosur të ekranit, duke lejuar një ekran me cilësi më të mirë. Përdoruesit do të jenë në gjendje të shikojnë përmbajtje me cilësi të lartë pa ndonjë vështirësi. Këtu mund të keni përvojën më gjithëpërfshirëse të transmetimit.

Më poshtë janë disa nga veçoritë e disponueshme, por ka shumë të tjera të disponueshme për përdoruesit, të cilat mund të eksplorohen në YouTube Revancedapp. Prandaj, nëse jeni të gatshëm të eksploroni më shumë, atëherë shkarkoni YouTube Revanced Apk dhe shijoni transmetimin e pakufizuar të videos.

Ne kemi më shumë aplikacione të ngjashme të disponueshme këtu, të cilat mund t'i merrni edhe në pajisjen tuaj Android. Pra, nëse dëshironi të provoni më shumë aplikacione të ngjashme, atëherë ju sugjerojmë të provoni YouTube Blue Apk YouTube Black APK.

App Details

EmërApk i rinovuar
Masat54.34 MB
Versionv17.36.39
Emri i Paketuesitcom.revanced.android.youtube
ZhvilluesEkipi i rinovuar
KategoriaApps/Lojtaret dhe redaktorët e videove 
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Pamjet e ekranit të apk të rinovuar të YouTube

Si të shkarkoni skedarin YouTube Revanced Mod Apk?

Jemi këtu me versionin e fundit të modifikuar të aplikacionit, të cilin kushdo mund ta shkarkojë lehtësisht. Gjeni lidhjen e shkarkimit në fund të kësaj faqeje dhe shkarkoni modalitetin e përditësuar YouTube Vanced. Pra, nuk keni më nevojë të kërkoni në internet dhe të humbni kohën tuaj.

Butoni i shkarkimit është dhënë në krye dhe në fund të kësaj faqeje. Pasi të keni gjetur butonin, ju vetëm duhet të trokitni mbi të. Procesi i shkarkimit do të fillojë automatikisht pasi të jetë bërë trokitja. Nëse hasni ndonjë problem mos ngurroni të na kontaktoni, përmes seksionit të komenteve.

Karakteristikat kryesore

 • YouTube më i përmirësuar
 • Shkyçni të gjitha tiparet Premium
 • Reklamat u hoqën plotësisht
 • Media Player më i mirë
 • Fshih sugjerimet e kartës së informacionit
 • Struktura klasike e cilësisë së vjetër u ndryshua
 • Mbështetni MX Player
 • Krijo listën e videove të preferuara
 • Thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur
 • Shumë më tepër

FAQs

A mund të shikojmë përmbajtje premium me aplikacionin e rinovuar YouTube?

Po, aplikacioni ofron akses të plotë në Youtube.

Si të hiqni reklamat video në YouTube?

Me aplikacionin YouTube Vanced, mund të kesh qasje në shërbimin premium ose fshirësin e reklamave të produktit.

Cili është ndryshimi midis YouTue Revanced dhe Vanced?

YouTube API Vanced ishte edicioni i mëparshëm, i cili është mbyllur pas Përditësimeve të Google. Pra, thirrja në Youtube Revanced është edicioni më i fundit me rregullime të gabimeve.

Si të instaloni modalitetin e ri?

Çinstaloni youtube-in zyrtar dhe gjeni skedarin e shkarkimit Apk në menaxherin e skedarëve dhe instaloni atë.

A mund t'i heqim falas reklamat e ndërfaqes së përdoruesit të YouTube?

Po, me skedarin Apk të rinovuar të YouTube, mund të hiqni të gjitha reklamat.

Si të aktivizoni opsionin e luajtjes në sfond të YouTube?

YT zyrtar nuk ofron një veçori të tillë, por me YouTube Revaced mund të luani YT në sfond në versionin e tabletit.

Fjalët përfundimtare

Nëse doni të shijoni të gjitha këto veçori të mahnitshme, atëherë duhet të provoni Revanced Apk. Shijoni videot pa reklama produkti dhe argëtohuni. Ka shumë veçori të disponueshme për përdoruesit, të cilat mund t'i përdorni dhe përdorni lehtësisht.

Shkarko Linkun

Lini një koment