Shkarko ScourgeBringer Apk për Android [Lojë falas]

La ScourgeBringer Apk ju ofron shërbimet më cilësore të lojrave, të cilat ju ofrojnë një lojë të cilësisë më të lartë, e cila ju ofron argëtim pafund. Ne ju ofrojmë një lojë të cilësisë më të lartë, e cila ju ofron shërbime lojrash cilësore.

Lojtarët tanë të lojërave Android kanë qasje në një sërë lojërash dhe mund t'i shijojnë ato me kënaqësinë e tyre. Lojërat Android ofrojnë argëtim dhe gëzim të menjëhershëm për lojtarët, të cilët mund të aksesohen nga kudo në botë. Ne po zhvillojmë një lojë të re për ju, ndaj qëndroni të sintonizuar.

Çfarë është ScourgeBringer Apk?

ScourgeBringer Apk është një lojë Android që ka disa nga veçoritë më mbresëlënëse në treg. Në vendin e çuditshëm të makinave vdekjeprurëse, do të gjeni shumë kërkime për të përfunduar. Luaj me karakteristika të mahnitshme që nuk do të lodhesh.

Nëse jeni të interesuar të shijoni lojërat e aksionit, atëherë ju duhet vetëm të qëndroni me ne dhe të eksploroni të gjitha informacionet përkatëse që kemi për të ofruar. Ka lloje të ndryshme lojërash të disponueshme për lojtarët e Android, të cilat çdokush mund t'i qaset dhe t'i shijojë lehtësisht.

Siç mund ta shihni, ne kemi një lojë unike për ju që u ofron lojtarëve një mundësi për të shijuar lojëra të pakufizuara. Ka shumë veçori të disponueshme për lojtarët, të cilat mund t'i eksploroni në seksionet e dhëna më poshtë për të mësuar më shumë rreth kësaj loje.

SHQIPTARI

Ndër të gjitha lojërat që janë në dispozicion sot, shumë prej tyre vijnë me veçori unike dhe ofrojnë mjaft sfidë për lojtarët, me një nivel vështirësie mjaft të lartë. Prandaj është një gjë e mirë që jemi këtu me një nga aplikacionet më të njohura të veprimit në botë.

Loja ScourgeBringer është aktualisht e disponueshme për një numër konzolash, por është lëshuar së fundmi edhe në pajisjet mobile. Si rezultat, tani që është lëshuar në pajisjet celulare, lojtarët do të mund ta luajnë lojën në pajisjet e tyre Android.

Kjo lojë ofron një sërë veçorish për lojtarët, por gjithashtu ka një numër problemesh të zakonshme. Një version i paguar plotësisht i lojës është i disponueshëm, kështu që lojtarët do të duhet ta blejnë atë për të luajtur. Loja është e disponueshme në Google Play Store, por ajo duhet të blihet në mënyrë që të luhet.

Prandaj, për t'i bërë gjërat më të thjeshta, ne po ofrojmë mjetin për të marrë skedarin Apk. Aty keni edicionin tonë të zhbllokuar, i cili ju jep akses në të gjitha veçoritë e tij pa pasur nevojë të paguani asnjë qindarkë. Në mënyrë që lojtarët të argëtohen shumë, ka shumë veçori të përfshira.

Gameplay

Protagonistja e kësaj historie është Kyhra e cila humbi kujtimet e saj dhe duhet të mësojë për të kaluarën që të ketë aftësinë për t'i rikuperuar ato kujtime. Për të qenë në gjendje ta bëni këtë, makinat e lashta që ruanin të kaluarën duhet të shkatërrohen në mënyrë që të nxisin kthimin e kujtesës së Kyhra.

kjo Lojë 2D kërkon që ju të përfundoni kërkime të shumta dhe të kaloni kohën tuaj të lirë duke u argëtuar. Lojtarët mund të shijojnë një sërë veçorish. Për më shumë informacion, ju duhet vetëm të eksploroni sa më poshtë nëse jeni të gatshëm të eksploroni gjithçka. Personazhi kryesor duhet të zgjidhë konfliktin me shefat e egër.

Me luftëtarin më të guximshëm, ju mund të kënaqeni duke luajtur këtë lojë të mahnitshme. Qelizat e vdekura takohen me Celeste në lojë, ku mund të vrasësh dhe të argëtohesh. Eksploroni birucat e braktisura dhe argëtohuni. Lexoni regjistrat e tekstit për më shumë informacion

Grafikë

Për t'u ofruar lojtarëve përvojën më të mirë të lojërave celulare, Kjo lojë ofron grafikat më mahnitëse 2D të disponueshme, të cilat do t'i mbajnë ata të argëtuar për një kohë të gjatë. Grafikat janë të qarta dhe kanë efekte shtesë për të lejuar lojtarët të kenë një përvojë më të këndshme të lojërave celulare.

Quests

Ju mund të përdorni kërkime të pakufizuara në këtë lojë, duke e bërë kështu një nga lojërat më të njohura atje. Prandaj, lojtarët duhet të kalojnë kohë duke eksploruar të gjitha këto kërkime dhe duke e bërë atë një nga lojërat më tërheqëse gjithashtu. Gjithashtu do të mund të kaloni kohë cilësore me miqtë tuaj.

Vlen gjithashtu të përmendet se loja ka një numër karakteristikash shtesë që çdo lojtar mund t'i zgjerojë. Shkarkoni ScourgeBringer dhe zbuloni të gjitha tiparet e mahnitshme të Apk. Nëse keni pak kohë të lirë, mund të kënaqeni duke luajtur Apk.

Me këtë aplikacion të mrekullueshëm të lojrave Android, mund të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë funksionesh. Nëse dëshironi të shihni të gjitha veçoritë, atëherë duhet të shkarkoni aplikacionin për Android dhe të filloni të eksploroni veçoritë e ndryshme. Do të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj të lirë duke luajtur atë aplikacion.

Përveç lojërave aksion, ne kemi edhe lojëra të tjera që mund t'i luani këtu. Prandaj, nëse doni një përvojë më gjithëpërfshirëse të lojërave, provoni Rainbow Six Mobile Apk zooba. Ju mund të argëtoheni duke luajtur të dyja këto lojëra, të cilat janë mjaft të njohura.

App Details

EmërScourgeBringer
Masat180 MB
Versionvv1.61 b12
Emri i Paketuesitcom.pid.scourgebringer
ZhvilluesLojëra PID
KategoriaLojra/veprim
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale6.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni ScourgeBringer Apk Android?

Nëse jeni të interesuar të shkarkoni versionin më të fundit të kësaj loje, mund ta shkarkoni lehtësisht duke klikuar butonin e shkarkimit më poshtë. Duke ndjekur procesin më të lehtë të shkarkimit, mund të shkarkoni shpejt skedarin më të fundit Apk.

Nëse shikoni në krye dhe në fund të kësaj faqeje, do të shihni butonin e shkarkimit. Pasi të klikoni mbi të, do t'ju duhet të prisni disa sekonda. Pasi të shtypet butoni, procesi i shkarkimit do të fillojë automatikisht.

Karakteristikat kryesore

 • Lojë aksioni e shkëlqyer dhe më e fundit
 • Lojë me pagesë falas
 • Kërkime të pafundme të disponueshme
 • Grafikë 2D me cilësi të lartë
 • Bota post-apokaliptike me qeliza të vdekura
 • Shefat gjigantë me aftësi të modalitetit të Zotit
 • Armiq të papërshkrueshëm me ritëm të shpejtë
 • Versioni Mod me Sistemin Frantic Combat
 • Birucat e shumta
 • Froni Bërthamor pret
 • Merrni armë vdekjeprurëse
 • Gjeni eksploruesit e mëparshëm
 • Gjeni hapësirë ​​të lirë në birucat e errëta
 • Zhbllokoni aftësi të shumta
 • Testet e pastrues dhe dinamike të paletës
 • Jeta e kaluar Thellësitë e Pafundme
 • Thellësi nëntokësore
 • Luftëtarët më të guximshëm në modalitetin Bagel
 • Shumë më tepër

FAQs

A mund ta luajmë lojën ScourgeBringer falas?

Po, ne jemi këtu me edicionin falas për të gjithë ju.

Si të shkarkoni edicionin falas të ScourgeBringer?

Gjeni butonin e shkarkimit në këtë faqe dhe shkarkoni aplikacionin e lojërave.

Si të përmirësoni aftësitë luftarake në ScourgeBringer Mod Apk?

Krijoni armë dhe përmirësoni aftësitë tuaja luftarake.

A mund t'i zhbllokojmë të gjitha tiparet Premium në skedarin ScourageBringer Mod Apk?

Po, mund të zhbllokoni të gjitha veçoritë premium.

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në pajisjet Android?

Aktivizo "Burimet e panjohura" nga Siguria e cilësimeve të Android dhe hyr në menaxherin e skedarëve për të instaluar skedarin e shkarkuar në celularin tënd.

Fjalët përfundimtare

Ka shumë shërbime të ofruara nga ScourgeBringer Apk nga të cilat çdo lojtar mund të përfitojë. Skedari Apk është gjithçka që ju nevojitet nëse jeni të gatshëm të eksploroni gjithçka. Nga lidhja e dhënë e shkarkimit më poshtë, mund të shkarkoni aplikacionin e lojrave.

Shkarko Linkun

Lini një koment