Shkarkimi i Script Injector Apk 2022 për Android [ML Hack]

Gjëja më e mërzitshme për të luajtur Mobile Legends është të mos kesh artikuj premium. Prandaj, ne u ofrojmë lojtarëve falas një mjet që u lejon atyre të aksesojnë të gjitha veçoritë premium. Script Injector Apk është hakimi më i fundit, i cili ofron një sërë shërbimesh dhe veçorish.

ML ka dy lloje lojtarësh që mund të luajnë këtë Arenë të mahnitshme Beteje në pajisjet e tyre celulare. Secili lloj ka një lloj shërbimi të ndryshëm dhe ne do të prezantojmë një mënyrë të thjeshtë që të gjitha shërbimet premium të lojës të jenë të disponueshme për ta në pajisjen e tyre celulare.

Çfarë është Script Injector ML?

Script Injector ML Apk është një mjet hakerimi për Android që ju ofron opsione hakerimi për lojëra Android si Mobile Battle Arena Mobile Legends Bang Bang. Ai ofron shumë funksione për përdoruesit në mënyrë që ata të mund të shijojnë një përvojë lojrash në një nivel më të lartë.

Ne po postojmë gjithmonë hakimet më të fundit dhe më të mira për Android në faqen tonë të internetit, në mënyrë që të mos humbisni asnjë prej tyre në të ardhmen. Pra, sot po ju japim një mundësi për të hyrë në ML, përmes së cilës ju mund të aksesoni disa funksione falas.

Gjatë rrjedhës së lojës, lojtarët kanë akses në një gamë të gjerë karakteristikash, të tilla si diamante, monedha ari, lëkura dhe disa të tjera. Diamantet janë monedha kryesore e lojës, përmes së cilës lojtarët mund të kenë akses në veçoritë premium që janë në dispozicion të tyre.

Në aplikacion do të keni mundësi të aksesoni një sërë artikujsh si Skins, Effects, emotes, karaktere, etj. Megjithatë, do t'ju duhet të rimbushni llogarinë tuaj dhe të përdorni paratë tuaja reale për të hyrë në të gjitha këto shërbime. Prandaj, ne jemi këtu me aplikacionin më të fundit për ju.

Duke përdorur këtë të thjeshtë që bën injeksion, lojtarët mund të marrin lehtësisht diamante të pakufizuar në pajisjet e tyre Android. Pra, ju mund të përdorni lehtësisht të gjithë artikujt premium. Nuk keni nevojë të shqetësoheni më për sistemin e pagesave me këtë mjet në pajisjen tuaj.

Mund të zhbllokoni lehtësisht çdo artikull të kyçur të lojës duke përdorur këtë veçori. Për lojtarët ofrohen edhe monedha ari, të cilat mund t'i përdorin për të blerë artikuj të ndryshëm të lojës. Nuk do t'ju duhet më të shqetësoheni nëse duhet të paguani për shërbimet premium.

Ju mund të gjeni disa nga këto veçori në këtë faqe, por ka edhe shërbime të tjera, të tilla si hakimet që mund të përdoren për të përmirësuar lojën e lojtarëve. Nëse keni një problem me lojën dhe po e shtyni gradën tuaj lart, atëherë nuk ka nevojë të shqetësoheni. Mund të përdoret ose një kod i rreptë ose skriptet e tjera të dhëna kodi.

Me ndihmën e këtyre hackave do të mund të rrisni ndjeshëm shpejtësinë e lojës tuaj dhe me ndihmën e tyre do të mund të keni një lojë më të mirë. Përdorimi i këtyre hackave do t'ju mundësojë të keni një dorë mbi kundërshtarët dhe patjetër do të kënaqeni duke luajtur lojën tuaj.

Ky funksion është gjithashtu i disponueshëm për ata që duan të shtojnë skriptet e tyre në aplikacion. Mund të shtoni me lehtësi skripta nga interneti dhe të përdorni veçoritë që janë në dispozicion. Zakonisht mjete të tilla kërkojnë qasje në rrënjë, por ky mjet nuk e kërkon këtë.

Nëse po mendoni të rrënjosni pajisjen tuaj, atëherë unë do t'ju këshilloja kundër tij. Do të shkaktojë probleme të shumta për përdoruesit, duke përfshirë sigurinë, privatësinë dhe shumë të tjera. Ky hak mbështet të dyja pajisjet rrënjësore dhe ato jo-root, që do të thotë se mund të aksesoni gjithçka lehtësisht.

Për të hyrë në të gjitha këto shërbime, do t'ju duhet të instaloni një aplikacion virtual, përmes të cilit mund t'i aksesoni të gjitha. Në aplikacion do të gjeni një procedurë të thjeshtë që mund të ndiqni për t'i aksesuar të gjitha. Pra, shkarkoni aplikacionin dhe mësoni më shumë se si funksionon. Mjeti është i pajtueshëm me ML, por asnjë Roblox nuk shfrytëzon veçori.

Nëse ende nuk doni të përdorni këtë mjet, atëherë djemtë mund të provoni Injektori i Vdekjes Injektor HD. Këto janë gjithashtu hake ML, të cilat ofrojnë veçori të ndryshme. Ju gjithashtu mund të gjeni programin më të mirë të modifikimit të Roblox në faqen tonë të internetit.

App Details

EmërInjektori i skenarit
Masat12.26 MB
Versionv82.5
Emri i Paketuesitcom.mrteamz.id
ZhvilluesZ. Teamz
KategoriaLojra/Tools
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si ta shkarkoni Android Script Injector?

Lojtarët e Mobile Legends kanë akses në mjete të shumta në treg, por problemi është marrja e versionit më të fundit të mjetit hak. Ne ofrojmë gjithmonë versionin më të fundit të mjetit hak për përdoruesit, i cili siguron një përvojë të sigurt dhe aktive për ta.

Nëse prekni butonin e shkarkimit që ofrohet në krye dhe në fund të kësaj faqeje, do t'ju kërkohet të bëni një trokitje mbi butonin dhe të prisni disa sekonda që shkarkimi të fillojë automatikisht. Pasi të keni bërë trokitje, shkarkimi do të fillojë automatikisht.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
 • Hack më i mirë dhe i fundit në ML
 • Merrni Diamante dhe Ari të Pafund
 • Hack Speed ​​në dispozicion
 • Rrjedha e tekstit HTML dhe hakime të skripteve të personalizuara
 • Mbështetni pajisjet Root dhe No-Root
 • Shtoni manualisht Skripte
 • Ekzekutimi i skriptit të thjeshtë dhe objekti i funksionit
 • Ju lejon të injektoni etiketat e skriptit të parë
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • NPM e thjeshtë e instalimit të keq
 • Thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur
 • Shumë më tepër

FAQs

Si të merrni veçoritë Premium të Legends Mobile?

Me Script Injector, ju mund të merrni veçori premium falas.

A mund ta shkarkojmë Inject Inline Javascript Apk nga Google Play Store?

Jo, mjetet e palëve të treta nuk ofrohen në Play Store.

Si të instaloni skedarin Apk të etiketave të skriptit të injeksionit në pajisjet Android?

Duhet të aktivizoni 'Burimet e panjohura' nga Siguria e cilësimeve të Android.

Fjalët përfundimtare

Nëse dëshironi të jeni një nga lojtarët më të mirë të ML, atëherë duhet të përdorni këtë hack. Ofron shërbime të thjeshta dhe të lehta për përdoruesit, përmes të cilave çdo fillestar mund të jetë një lojtar profesionist. Pra, Script Injector Shkarkoni nga lidhja më poshtë dhe shijoni lojrat edhe më shumë.

Shkarko Linkun

Lini një koment