Subway Surfers Do Naag Apk Shkarko për Android [Përditësim]

Po të kaloni pak kohë cilësore me një lojë të thjeshtë dhe të argëtoheni pa kufi? Nëse po, atëherë ne kemi lojën më të mirë për ju. Luaj Subway Surfers Do Naag Apk në pajisjen tënde Android dhe argëtohu pafund.

Është e rëndësishme të dini se ekzistojnë lloje të ndryshme lojërash të disponueshme për përdoruesit e Android, të cilat ata mund t'i luajnë me kënaqësi. Megjithatë, shumica e lojërave ofrojnë vetëm një numër të kufizuar shërbimesh për përdoruesit. 

Çfarë është Subway Surfers Do Naag Apk?

Subway Surfers Do Naag Apk është një lojë aksioni Android që u jep lojtarëve përvojën më të mirë dhe unike të lojërave. Shijoni lojën e pafundme të vrapimit në këtë lojë, ku duhet të shpëtoni nga Inspector dhe të argëtoheni në rrugën tuaj.

Luajtja e lojërave të thjeshta dhe të lehta është gjithmonë argëtuese për lojtarët, sepse ata mund të kenë një përvojë të pafund lojërash. Ju mund të eksploroni një sërë shërbimesh të disponueshme për ju si përdorues dhe të kaloni kohën tuaj cilësore duke i eksploruar ato.

Këtu janë sugjerimet më të mira për ju nëse jeni të interesuar të luani lojëra të thjeshta. Subway Surfers Do Naag Game ofron një version të thjeshtë të lojës që mund ta provoni. Është e mundur që lojtarët të eksplorojnë shërbime shtesë që janë të disponueshme në lojë.

Ne do të fillojmë me procesin kryesor të regjistrimit, ku do t'ju kërkohet të përdorni aplikacionin për të krijuar një llogari emaili, e cila është e lidhur me këtë aplikacion. Nuk ka nevojë të lidheni me ndonjë pajisje tjetër.

Kjo sepse procesi i lidhjes thjesht siguron sigurinë dhe sigurinë e të gjitha arritjeve tuaja, të cilat mund t'i aksesoni nga pajisjet e tjera. Subway Surfers Do Naag Apk ofron një sërë shërbimesh për lojtarët.

Kontrollet

Përfundoni procesin e regjistrimit, në mënyrë që të filloni të luani këtë lojë të mahnitshme, ku ju duhet vetëm të mësoni katër lëvizje për ta luajtur atë. Loja e plotë përbëhet nga pesë lëvizje, të cilat mund t'ju duhet t'i përsërisni dhe t'i luani Lojë 3D për t'u argëtuar. Eksploroni listën e lëvizjeve më poshtë.

 • Rrëshqitni majtas
 • Rrëshqitni djathtas
 • Rrëshqit lart
 • Rrëshqitni poshtë
 • Prek dy herë

Këto janë lëvizjet themelore që duhet të mësoni dhe luani në këtë lojë. Të luash lojën me këta kontrollues është një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar kohë me miqtë dhe për t'u argëtuar. Ju do të ndiqeni nga inspektori dhe qeni i tij ndërsa kontrolloni karakterin tuaj.

Do të gjeni stacione metroje, ku do t'ju duhet të shpëtoni nga pengesat. Pra, nëse jeni lojtar, atëherë do të keni akses në shumë veçori shtesë nga të cilat mund të përfitoni dhe të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj.

Figurë

Ka personazhe të rinj të prezantuar në këtë edicion që nuk ishin të pranishëm në edicionet e mëparshme. Këtu mund të zbuloni më shumë karaktere unike në lojë nëse dëshironi të argëtoheni. E vetmja gjë që duhet të bëni është të filloni të luani këtë Subway Surfers të mrekullueshëm Do Naag Apk dhe të argëtoheni.

Shumë karaktere të reja janë shtuar në lojë në edicionin e fundit. Ka mjaft interes për personazhin e ri femër, të cilin lojtarët duan ta përdorin. Gjithashtu, ka më shumë karaktere në dispozicion, të cilët mund të zhbllokohen përmes monedhave.

Sende të veçanta

Nëpërmjet një sërë artikujsh të veçantë në lojë, lojtarët mund të shijojnë duke luajtur këtë lojë falas. Ata u ofrojnë lojtarëve mbështetje shtesë në lojë për kënaqësi të pakufizuar. Edicioni i ri ofron aplikacione falas për

magnet

Marrja e monedhave të menjëhershme është një nga veçoritë më të mira të versionit të fundit të lojës Android. Të gjitha monedhat kapen menjëherë nga magneti pa pasur nevojë t'i prekni ato. Merrni më shumë monedha në çast me këtë Do Naag Apk.

këpucë

Dëshironi të hidheni mbi trena në lojë? Dosja e Do Naag Apk ofron monedha të pakufizuara, të cilat mund të përdoren për të blerë këpucë. Ju mund të zhbllokoni këpucët maksimale për të pasur një efekt afatgjatë dhe kërcime të pakufizuara në lojë.

Hover Boards

Lojtarët përfitojnë nga disa nga veçoritë më të mira të hoverboards. Ju mund të zhbllokoni një koleksion të plotë të hoverboards me Naag Apk Subway Surfers. Në rast përplasjeje me një makinë të metrosë, aftësia e dërrasave të patinave ofron shanse shtesë për lojtarët.

Çanta shpine Fly Jet

Ka stacione të ndryshme treni të disponueshme në lojë dhe do t'ju duhet t'i kaloni ato në mënyrë që të përparoni në këtë lojë vrapimi të pafund. Për fat të mirë, çanta shpine fly jet mund t'ju ndihmojë të merrni sa më shumë monedha të jetë e mundur dhe mund të përdorni reflekset tuaja të shpejta për ta bërë këtë.

Këto janë disa nga veçoritë speciale të disponueshme të Naag Android Mod Apk File. Por ka më shumë veçori të disponueshme për lojtarët, të cilat mund t'i eksploroni. Pra, instaloni Subway Surfers Naag Apk Game dhe kënaquni.

Subway Surfers Do Naag Shkarkoni në pajisjen tuaj Android nëse dëshironi të eksploroni të gjitha këto veçori të mahnitshme të aplikacionit dhe të argëtoheni me lojëra. Bëjeni përvojën tuaj celulare më të këndshme dhe problematike duke luajtur lojën më të këndshme dhe problematike.

Në përgjithësi, lojtarët kërkojnë lojëra në Google Play Store për t'i luajtur ato, por këto lojëra të përmirësuara celulare nuk janë të disponueshme në Play Store. Megjithatë, nuk keni nevojë të shqetësoheni për kërkimin e aplikacioneve dhe lojërave falas në internet.

Lojtarët e Android mund të kenë një version të ri dhe unik të lojës për të luajtur dhe për t'u argëtuar. Nëse dëshironi të shijoni në telefonin Android, atëherë merrni lojën më të mirë të platformës për pajisjet Android. Gjeni versione të ndryshme të modifikuara dhe shijoni veçoritë kryesore të lojës.

Ju gjithashtu mund të luani dhe të argëtoheni me më shumë lojëra të ngjashme këtu. Ka disa ngjashmëri midis Temple Run dhe Temple Run 2. Por ne jemi këtu me Two games, provoni Kinja Run Apk   Sneaky Sasquatch Apk

App Details

EmërSurfers në metro Do Naag
Masat86 MB
Versionv1.99.0
Emri i Paketuesitcom.kilo.subwaysurf
ZhvilluesKompania e Lojërave Kilo
KategoriaLojra/Lojra
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe sipër

Pamjet e ekranit të Subway Surfers Do Naag Apk

Si të shkarkojnë falas surferët e metrosë në Android?

Ne kemi shkarkimin më të shpejtë për të gjithë ju nëse dëshironi të përdorni të gjitha këto shërbime. Butoni i shkarkimit mund të gjendet në krye dhe në fund të kësaj faqeje. Për të aktivizuar butonin, duhet ta prekni vetëm pasi ta gjeni.

Pasi të jetë bërë trokitja, procesi i shkarkimit do të fillojë automatikisht. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni nëse hasni ndonjë vështirësi gjatë procesit të shkarkimit. Nëse keni ndonjë problem, na tregoni në seksionin e komenteve më poshtë.

Karakteristikat kryesore

 • Shkarkoni dhe luani falas
 • Loja më e mirë Action Runner
 • Karaktere të shumtë në dispozicion
 • Në dispozicion dërrasa të ndryshme surf
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • E thjeshtë dhe e thjeshtë për tu luajtur
 • Kontrolle të buta dhe aktive
 • Shumë më tepër

FAQs

Si të merrni versionin më të fundit të Subway Surfers që shkarkojnë Naag Apk për celular?

Këtu do të gjeni botimet më të fundit të përditësuara.

Si të zhbllokoni artikujt Premium?

Përdoruesit e Android mund të përdorin monedha dhe çelësa për të zhbllokuar artikujt premium të disponueshëm.

A është e sigurt të përdoret?

Po, çdokush mund të luajë lehtësisht dhe të shijojë kalimin e kohës cilësore.

Sa Botime Mod janë në dispozicion?

Shkarkoni versionet e metrosë Surfers Do Naag Apk Mod, të cilat mund t'i gjeni këtu.

Fjalët përfundimtare

Rekomandohet shumë që të shkarkoni Subway Surfers Do Naag Apk dhe të shijoni kohën tuaj në celular. Këtu mund të argëtoheni pafund pa u mërzitur. Të interesuar për më shumë lojëra dhe aplikacione Android? Lidhja e shkarkimit shpërndahet me ju të gjithë më poshtë.

Shkarko Linkun

Lini një koment