Shkarkimi i Tribün TV Apk për Android [Aplikacioni IPTV 2022]

Shikimi i TV drejtpërdrejt në një pajisje Android është një nga mënyrat më të mira për të pasur argëtim të pafund. Pra, nëse ju pëlqen të shikoni kanale televizive, atëherë ne jemi këtu me aplikacionin më të mirë të disponueshëm për të gjithë ju. Merr Tribün TV në Android-in tuaj për të pasur transmetim të pakufizuar IPTV në celularin tuaj.

Siç e dini, ekzistojnë lloje të ndryshme shërbimesh të disponueshme për përdoruesit, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht dhe të argëtohet. Në mënyrë të ngjashme, do të gjeni lloje të ndryshme të aplikacioneve argëtuese Android, por nëse dëshironi të keni diçka të re dhe unike, atëherë eksploroni ato më poshtë.

Çfarë është Tribün TV Apk?

Aplikacioni Tribün TV është një aplikacion argëtimi Android, i cili ofron disa nga shërbimet më të mira dhe më të avancuara argëtuese të nivelit. Këtu do të gjeni disa nga koleksionet më të mira dhe më të mëdha të kanaleve IPTV, Filmave dhe Serive Web, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht falas.

Siç e dini, ekzistojnë lloje të ndryshme aplikacionesh për të hyrë në shërbimet argëtuese. Por shumica e aplikacioneve të ofruara ofrojnë shërbime premium për përdoruesit. Pra, lojtarët duhet të investojnë para në aplikacion për të pasur akses në ato shërbime.

Ekzistojnë gjithashtu aplikacione falas, por ato aplikacione falas ofrojnë përmbajtje të kufizuar për përdoruesit. Prandaj, ne jemi këtu me opsionin më të mirë të disponueshëm për të gjithë ju që të keni argëtim pafund. Me këtë aplikacion të mrekullueshëm, ju mund të argëtoheni pafund.

La Aplikacioni IPTV është zhvilluar posaçërisht për përdoruesit turq dhe aplikacioni mbështet vetëm gjuhën turke. Por aplikacioni ofron një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, përmes së cilës çdokush mund të ketë një përvojë të qetë argëtimi.

Gjeni seksione me kategori të mira, në të cilat mund të merrni lloje të ndryshme kanalesh dhe përmbajtje të tjera përkatëse. Këtu do të gjeni përmbajtje nga e gjithë bota, e cila është e disponueshme në gjuhën zyrtare. Pra, mund të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj dhe të argëtoheni.

IPTV

Një nga seksionet kryesore të aplikacionit është IPTV, në të cilin mund të keni veçoritë më të mira të të gjitha kohërave. Ka shumë lloje të kanaleve IPTV të ofruara për përdoruesit, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht dhe të argëtohet duke kaluar kohë me të.

Ekzistojnë lloje të ndryshme të kanaleve të disponueshme për përdoruesit, të cilat ju mund t'i aksesoni lehtësisht. Pra, mund të keni lloje të shumta shërbimesh të transmetimit IPTV në celularin tuaj. Merrni më shumë informacione relative në lidhje me llojet e IPTV në listën e mëposhtme.

 • Lajme
 • Sportiv
 • Argëtim
 • Muzikë
 • Dokumentar
 • karikaturë
 • Shumë më tepër

Në mënyrë të ngjashme, ka më shumë lloje të tjera kanalesh të disponueshme për përdoruesit, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht dhe të argëtohet me to. Ka veçori shtesë në aplikacion, me të cilat mund të eksploroni dhe të argëtoheni. Pra, merrni të gjitha informacionet përkatëse më poshtë.

Filma dhe seri uebi

Siç e dini, njerëzve u pëlqen të shikojnë filma dhe seriale në internet, prandaj këtu do të merrni edhe disa nga koleksionet më të mira të filmave dhe shfaqjeve televizive. Aplikacioni ofron përmbajtje nga platforma të shumta premium, të cilat mund t'i aksesoni këtu falas dhe të argëtoheni.

Këtu përdoruesit mund të aksesojnë platformat premium falas dhe të argëtohen duke kaluar kohën e tyre cilësore. Pra, mund të keni argëtim pafund pa asnjë problem. Merrni skedarin Apk në pajisjen tuaj Android dhe filloni të eksploroni të gjitha shërbimet e disponueshme.

Ne kemi më shumë aplikacione të ngjashme të ofruara në këtë faqe interneti, me të cilat gjithashtu mund të luani dhe të argëtoheni. Pra, nëse jeni të gatshëm të argëtoheni pa kufi, atëherë mund të provoni Netv Gold Inat Box Apk. Të dyja këto janë aplikacione mjaft të njohura të disponueshme, të cilat mund t'i përdorni gjithashtu.

App Details

EmërTribün TV
Masat4.29 MB
Versionv6.4
Emri i Paketuesitcom.hs.tribuntv1
ZhvilluesTRIBUNTV
KategoriaApps/Argëtim
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si të shkarkoni Tribün TV Android?

Nëse jeni të gatshëm të shkarkoni skedarin Apk, atëherë ne jemi këtu me procesin më të shpejtë të shkarkimit për të gjithë ju. Ju duhet vetëm të qëndroni me ne për një kohë dhe të eksploroni të gjitha informacionet përkatëse. Merr versionin më të fundit të aplikacionit dhe argëtohu.

Gjeni butonin e shkarkimit, i cili ofrohet në krye dhe në fund të kësaj faqeje. Ju duhet vetëm të bëni një trokitje të vetme mbi të dhe të prisni disa sekonda. Procesi i shkarkimit do të fillojë së shpejti automatikisht pasi të jetë bërë trokitja.

Karakteristikat kryesore

 • Shkarkoni dhe Përdorni Falas
 • Aplikacioni më i mirë për argëtim
 • Kanalet e drejtpërdrejta IPTV
 • Filmat dhe shfaqjet më të fundit televizive
 • Përmbajtja Premium e disponueshme
 • E thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
 • Shumë më tepër

FAQs

Si të shikoni ndeshje futbolli drejtpërdrejt falas?

Me këtë aplikacion, ju mund të merrni kanale të shumta IPTV për t'u argëtuar pafund.

A mund të marrim filma falas këtu?

Po, këtu do të gjeni filmat më të fundit falas.

A është e sigurt të përdoret?

Po, këtu nuk keni nevojë të jepni asnjë lloj informacioni personal. Pra, aksesoni të gjitha shërbimet e disponueshme falas dhe kënaquni.

Fjalët përfundimtare

Nëse dëshironi të keni argëtim të pafund, atëherë ju duhet vetëm të shkarkoni Tribün TV në pajisjen tuaj Android. Ekzistojnë lloje të ndryshme funksionesh të disponueshme për përdoruesit, me të cilat mund t'i eksploroni dhe të kënaqeni duke kaluar kohën tuaj.

Shkarko Linkun

Lini një koment