Shkarko Whatsmock Pro Apk për Android [i ri 2022]

Nëse doni të bëni shaka me miqtë tuaj, atëherë ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me një aplikacion Android të njohur si Whatsmock Pro Apk. Është një aplikacion i rremë bisedash për Android që ju lejon të bëni një bisedë të rreme WhatsApp. Krijoni një bisedë të rreme WhatsApp për miqtë dhe familjen tuaj për t'u tallur me ta.

Aplikacioni WhatsApp është një nga platformat më të njohura të mediave sociale që përdoret për komunikim dhe shkëmbim. Ai ofron shumë veçori që e bëjnë më të lehtë ndarjen e ideve, emocioneve dhe aktiviteteve tuaja për shembull. Aplikacioni ju lejon të ndani videot, skedarët audio, fotografitë dhe tekstet tuaja.

Duke përdorur këtë aplikacion, mund të krijoni një bisedë të rreme në të njëjtën mënyrë që do ta bënit me WhatsApp. Aplikacioni përmban një sërë veçorish, të cilat ju mundësojnë të bëni çdo bisedë të rreme të duket më reale se kurrë më parë. Ne do t'i përshkruajmë të gjitha këto veçori në detaje më poshtë.

Pra, nëse do të përdorni këtë aplikacion, atëherë besojmë se duhet të dini pak më shumë rreth tij. Për shkak të kësaj, ne do të ndajmë të gjitha veçoritë dhe shërbimet që ofron ky aplikacion. Thjesht duhet të qëndroni me ne dhe të mësoni më shumë rreth këtij aplikacioni.

Përmbledhje e Whatsmock Pro Apk

Është një aplikacion Android, i cili është zhvilluar nga Playfake. Ajo ofron më të mirën sistem realist i bisedave të rreme që i bën të gjithë të hutuar. Ai siguron akses në këtë aplikacion, që do të thotë se ju jeni në gjendje të dizajnoni sistemin tuaj sipas specifikimeve tuajas.

Është hapi i parë për të krijuar kontakte. Ju duhet të krijoni kontakte duke futur informacionin e duhur. Whatsmock Pro App ka aftësinë për të ndryshuar emrin e përdoruesit. Emri i përdoruesit mund të ndryshohet në çdo kohë. Mund të shtohet edhe pjesa rreth e kontaktit të rremë.

Gjithashtu disponohet edhe statusi i aktivizuar, përmes të cilit mund të bëni ndryshime në aktivitet si në linjë, të shtypni, në orar ose mund ta personalizoni. Ai siguron akses për të shtuar ose ndryshuar fotot e ekranit të kontakteve të tjera.

Të gjitha këto janë veçori mjaft unike të disponueshme, të cilat çdokush mund t'i qaset lehtësisht. Pra, nëse doni të merrni një përvojë më të mirë të mediave sociale, atëherë duhet të merrni këtë aplikacion të mahnitshëm dhe të argëtoheni pafund.

Pra, le të dimë për veçoritë e konvertimit. Pasi kontrata të jetë gati, mund të bëni një konvertim të rremë. Për ta bërë këtë, thjesht duhet të hapni kontaktin dhe të filloni një bisedë. Gjëja kryesore janë kontrollet. Whatsmock Mod Apk ofron dy shigjeta me tabelën e shtypjes.

Shigjeta e djathtë përfaqëson që ju doni t'i dërgoni mesazhin personit tjetër dhe shigjeta e majtë do të marrë mesazhin nga një person tjetër. Përmes kësaj metode, ju mund të krijoni një bisedë të rreme midis dy personave.

Mobile Communications ofron gjithashtu veçori për të ndarë skedarët e mediave, për të shtuar statusin dhe shumë të tjera. Mund të eksploroni më shumë në këtë aplikacion, pasi keni filluar ta përdorni këtë aplikacion. Pra, shkarkoni Whatsmock Pro Apk dhe filloni të shakani miqtë tuaj me biseda të rreme. Fake Chat lejon që skedari Apk të sigurojë argëtim të pakufizuar në telefonin tuaj Android.

A është e sigurt të përdoret?

Përdorimi i ndonjë skedari Apk të palës së tretë nuk është plotësisht i sigurt për përdoruesit, prandaj ne ju rekomandojmë të përdorni veçoritë e disponueshme në një llogari të rreme. Përdorni një llogari false për të eksploruar të gjitha veçoritë e disponueshme.

Nëse jeni të kënaqur me shërbimet e disponueshme, atëherë përdorni llogarinë zyrtare për të hyrë në shërbimet e disponueshme. Nëse dëshironi të eksploroni më shumë shërbime të ngjashme, atëherë mund të eksploroni më shumë aplikacione të ngjashme.

App Details

EmërWhatsMock pro
Masat15.65 MB
Versionv1.9.5
Emri i Paketuesitcom.applylabs.whatsmock.falas
ZhvilluesI rremë
KategoriaApps/Argëtim
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale4.4 dhe sipër

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

Ka shumë karakteristika për të mahnitur miqtë tuaj. Disa nga veçoritë përmenden në seksionin e mësipërm, por ka më shumë sesa mund të zbuloni. Ne do të ndajmë disa nga tiparet kryesore të Whatsmock Pro me ju të gjithë në listën më poshtë.

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
 • Krijim i pakufizuar i profilit të rremë
 • Karakteristikë e thirrjes video dhe audio
 • Kontrolloni statusin e të gjitha kontakteve
 • User-Friendly Interface
 • Krijo një profil të rremë
 • Merr Whatsmock Pro Prank Chat
 • Merrni kontakte të rreme për të krijuar tallje realiste
 • Merrni Biseda Fake Chat
 • Aplikacioni më i mirë i mesazheve
 • Krijo kontakte Whats Prank
 • Thirrje të rreme dhe dërgoni video të statusit
 • Shtoni sistemin e radios të statusit të rremë dhe telefonisë
 • Prank Chat Mod Safe
 • Dërgoni një bisedë të rreme
 • Mikrofoni i pajisjes përdoret për regjistrat e thirrjeve
 • Versioni i fundit mbështet regjistrimin e audios
 • Jo-Reklama
 • Emoji dhe Stickers janë në dispozicion
 • Modaliteti i dritës dhe errësirës
 • Ndarja e mediave dhe pranimi i thirrjeve video
 • Shumë më tepër

Fotografitë e aplikacionit

Ne kemi një aplikacion tjetër të mesazheve për ju, shpresojmë që t'ju pëlqejë.

NG WhatsApp

Si të Shkarkoni APK?

Versioni zyrtar nuk është i disponueshëm në Google Play Store, por ne do ta ndajmë atë. Pra, thjesht gjeni butonin e shkarkimit, i cili është i disponueshëm në krye dhe në fund të kësaj faqe. Trokitni lehtë mbi butonin e shkarkimit dhe prisni disa sekonda, shkarkimi do të fillojë automatikisht.

FAQs

A mund të bëjmë një bisedë të rreme duke përdorur Prank Chat Mod Apk?

Po, ju mund të bëni biseda të rreme dhe të argëtoheni pafund duke përdorur versionin mod.

A mund ta shkarkojmë aplikacionin WhatsMock Prank Chat nga Google Play Store?

Jo, skedarët Apk të palëve të treta nuk disponohen në Play Store.

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në telefonat Android?

Duhet të aktivizoni 'Burimet e panjohura' nga Siguria e cilësimeve të Android.

përfundim

Whatsmock Pro Apk është aplikacioni më i mirë për të sharë miqtë tuaj. Pra, shkarkoni këtë aplikacion dhe filloni të bëni argëtim. Për aplikacione më të mahnitshme, vazhdoni të vizitoni faqen tonë të internetit.

Shkarko Linkun

Lini një koment