Aplikacioni Zomato Delivery Partner Shkarko për Android [Fitimi]

Problemi më i zakonshëm në epokën tonë është gjetja e një pune. Kjo është arsyeja pse ne kemi aplikacionin më të mirë për ju. Merrni një punë për dërgues të menjëhershëm dhe fitoni para. Partneri i Dorëzimit të Zomato Shkarkoni për Android dhe merrni akses në të gjitha shërbimet.

Rreth nesh ka një situatë pandemie, ndaj gjetja e një pune është mjaft e vështirë për këdo. Shumica e njerëzve humbën punën vitin e kaluar dhe është mjaft e vështirë të fitosh para. Prandaj, ne jemi këtu për t'ju ofruar metodën më të mirë dhe më të thjeshtë për të fituar para të forta përmes internetit.

Çfarë është Zomato Delivery Partner?

Zomato Delivery Partner Apk është një Android aplikacion i krijuar posaçërisht për njerëzit që duan të jenë pjesë e shërbimit të dërgesës Zomato. Ka pozicione të ndryshme të disponueshme për përdoruesit, të cilave mund t'i bashkoheni lehtësisht dhe të filloni të punoni menjëherë për Zomato.

Nëse nuk jeni të njohur me Zomato, atëherë duam të ndajmë se çfarë është dhe pse është kaq e dobishme për të gjithë ne. Është një platformë online, e cila ka koleksionin më të madh të restoranteve në Indi. Ofron shërbimin më të shpejtë të dërgesave në të gjitha qytetet e ndryshme të vendit.

Ka më shumë se miliona përdorues aktivë që e përdorin këtë aplikacion për të porositur ushqim online. Ka një shumëllojshmëri menush në dispozicion me një shumëllojshmëri zgjedhjesh. Pra, të gjitha ato mund të porositen lehtësisht përmes aplikacionit dhe të dorëzohen në adresën tuaj të dorëzimit të caktuar.

Prandaj, ne kemi zhvilluar këtë aplikacion, i cili është një platformë që ofron mundësi punësimi për punëkërkuesit në mbarë botën. Është jashtëzakonisht i thjeshtë për t'u përdorur dhe mund të aksesohet nga kushdo. Djemtë e dërgesës mund të marrin një punë me kohë të pjesshme ose me kohë të plotë sapo të plotësojnë disa kërkesa.

La Aplikacioni për të fituar ofron shërbimet më të mira dhe miqësore, në të cilat ju mund të vendosni orarin tuaj sipas disponimit tuaj. Ka shumë funksione të disponueshme për përdoruesit, të cilat mund t'i eksploroni lehtësisht në aplikacion dhe t'i shijoni.

Koha e punes

Një problem i zakonshëm për çdo punë është koha, por këtu nuk keni nevojë të shqetësoheni për këtë. Ju mund t'i dërgoni lehtësisht orët e punës në kohën tuaj të lirë dhe nuk do të duhet të shqetësoheni se do të vonoheni as për punën tuaj tjetër. Dorëzimi i ushqimit këtu nuk do të ndikojë në asnjë punë tjetër që mund të keni.

Kur jeni ekzekutiv i Dorëzimit, duhet ta dorëzoni sa më shpejt që të jetë e mundur. Përdoruesit e komentuar të Zomato do të marrin bonuse shtesë. Ju gjithashtu mund të fitoni me referime dhe të fitoni një bonus referimi. Personi ju informon për detajet e porosisë, në të cilat duhet të keni akses. Përdorni mesazh privat për të kontaktuar dhe për të marrë informacion shtesë.

Pagesa

Gjithashtu, shërbimi i pagesave javore është mjaft i thjeshtë dhe i lehtë. Partnerët e dorëzimit mund të lidhin lehtësisht llogarinë e portofolit elektronik ose bankingut në internet me këtë aplikacion. Pasi të përfundojë procesi i lidhjes së llogarisë, do të filloni të merrni pagesa.

Nuk duhet të shqetësoheni për gjetjen e një llogarie për pagën tuaj, apo për ndonjë problem tjetër, sepse sistemi është aktiv dhe i shpejtë, i cili mund të ofrojë shërbime të menjëhershme për përdoruesit e internetit. Prandaj, nuk keni nevojë të shqetësoheni për pagën tuaj ose për ndonjë çështje tjetër parash.

Kërkesat

Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, do të mund të filloni të punoni dhe të fitoni para me të gjitha veçoritë dhe shërbimet e disponueshme të cilat janë të disponueshme vetëm për përdoruesit indianë. Megjithatë, do t'ju duhet të siguroni procesin e regjistrimit me të gjithë informacionin e kërkuar.

Nëse nuk jeni një Qytetar Indian, atëherë mund të mos keni ndonjë qasje në shërbimet. Pra, ne do të ndajmë disa aplikacione të ngjashme, të cilat ofrojnë më shumë punë për përdoruesit. Marr Aplikacioni për punë në Kormo Bashkimi me kohë të pjesshme, këto janë aplikacione mjaft të njohura të fitimit.

App Details

EmërPartneri i Dorëzimit të Zomato
Masat24.90 MB
Versionv9.8.4
Emri i Paketuesitcom.zomato.dorëzimi
ZhvilluesLogjistika Zomato
KategoriaApps/Food & Drink
ÇmimiFalas
Kërkohet mbështetja minimale5.0 dhe Mbi

Fotografitë e aplikacionit

Si ta shkarkoni skedarin Apk?

Aplikacioni është i disponueshëm në Google Play, por nëse keni probleme me shkarkimin e skedarit Apk, atëherë mos u shqetësoni. Ne jemi këtu me zgjidhjen më të mirë për të gjithë ju, përmes së cilës çdokush mund ta marrë me lehtësi skedarin Apk në pajisjen e tij Android.

Thjesht gjeni butonin e shkarkimit, i cili ofrohet në krye dhe në fund të kësaj faqe. Pasi të keni gjetur butonin e shkarkimit, pastaj trokitni lehtë mbi të dhe prisni disa sekonda. Shkarkimi së shpejti do të fillojë automatikisht pas trokitjes.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur
 • Platforma më e mirë për të gjetur punë
 • Merrni një punë me kohë të pjesshme ose me kohë të plotë
 • Koha fleksibile e punës
 • Shërbimet e pagesave javore
 • Thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur
 • Blogerja më e mirë e ushqimit
 • Merrni një përdorues në një kohë
 • Pagesa javore direkt në llogarinë bankare
 • Merrni punë në të gjithë Indinë
 • Orët fleksibile të punës
 • Nuk i mbështet reklamat
 • Ndërfaqja është miqësore me përdoruesit
 • Shumë më tepër

FAQs

A mbulon Zomato sigurimet aksidentale dhe mjekësore për punonjësit e dërgesave?

Po, kompania ofron mbulim sigurimi 3 Lakh për punëtorët.

A mund ta shkarkojmë Zomato Delivery Partner Carries Apk nga Google Play Store?

Po, por përdoruesit hasin në shkarkimin e aplikacionit nga Play Store.

Si të instaloni skedarë Apk të palëve të treta në telefonat Android?

Duhet të aktivizoni 'Burimet e panjohura' nga Siguria e cilësimeve të Android.

Fjalët përfundimtare

Partneri Zomato Delivery Android është platforma më e mirë për njerëzit dhe studentët, të cilët duan të fitojnë para. Ju djema mund të filloni të punoni në këtë platformë dhe të fitoni para xhepi pa asnjë problem.

Shkarko Linkun

Lini një koment